1.AMATÖR PANAROMA

1.AMATÖR PANAROMA

 

Çavuşoğlu Ülperspor – Dereli Çok Programlılisesispor: Güçleri birbirine iki eşit takımın maçı olacak. Dereli’nin 1 puanı, Ülperin ise henüz puanı bulunmamakta.

Aksu Barçaspor – Şebinkarahisar belediyespor: Aksu Barça bu ligde en çok para harcayan takımlardan biri ama futbol öyle bir oyun ki her şeyin para olmadığını bizlere öğretiyor, barça da futbol takımda tek kişi üzerine oynandığı sürece başarı çok güç gibi görünüyor. Diğer tarafta ise Şebinkarahisar 3 puanla 6. Sırada bu ligde büyük maçlarda ters gelecek takımlardan biri olacaktır.

Altunsuspor – Samugüneyspor: Altunsuspor lige Teyyaredüzüspor galibiyetiyle başladı, ardından yağlıdereyle 2-2 berabere kalarak iyice moral buldu bu maçta bir adım da olsa favori olan takım. Samugüney tarafından bakacak olur isek onlarında 1 hafta bay ardından 2. Maçları sonuç ne olacak göreceğiz.

Espiye Es Esspor – Yağlıderespor: Espiye ekibi takımda Okan Yakut, Metin Perçin gibi deneyimli isimler takımı sırtlamaya devam ediyor. 2’de 2 yapan Espiye ekibi 3’de 3 yapmaya yakın gözüküyor. Yağlıderespor ise o eski şaşalı döneminden uzak güçlü rakibi karşısında puan yada puanlar alma çabasında olacaklardır.

Çıtlakkalespor – Camili Örnekspor: Ligimizde çok para harcayıp başarılı olabileceğini sanan bir diğer ekip ise Çıtlakkalespor, amatörümüzde para konuşsada son sözü futbolcular söyler, henüz galibiyeti bulunmayan Çıtlakkalespor ilk galibiyeti için sahaya çıkacaktır. Diğer tarafta ise her zaman büyük takımlara ters gelen para için değil futbolu seven bir kadro olduğundan puan yada puanlar için sahaya çıkacaklardır.

1977 Ballıcaspor – Teyyaredüzüspor: Ballıcaspor lige iddaalı bir kadroyla giriş yaparak ilk hafta Camili Örneksporu 3-1 yenerek, Şebinkarahisarspor maçından 3 puan için gitmişlerdi ancak evdeki hesap çarşıya uymadı oradan şok bir skor alarak geri döndüler bu hafta mutlak 3 puan için sahaya çıkacaklardır. Teyyaredüzüspor açısından ise kaos yeni yeni çözülmeye başlanıyor. İlk 2 maça sadece 3 idmanla çıkan ekip adeta geçen hafta Es Esspor maçında yönetime karşı kan kusmuş 1 dakika protesto etmişti. Ancak Yunus ve Salih başkan devreye girerek  futbolculara sahip çıktı teknik direktör Ali Dodur tarafından hazırlanan ekip ellerinden gelenin en iyisini yapmak için sahaya çıkacaklardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?