15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gazileri Onuruna Yemek Düzenlendi

15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gazileri Onuruna Yemek Düzenlendi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle, 15 Temmuz Şehit Yakınları ve Gazi Yakınları Onuruna Yemek düzenlendi.

Vali Enver Ünlü ve eşi hanımefendi Sema Ünlü’nün ev sahipliğinde, 14 Temmuz Çarşamba akşamı, İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen yemeğe; 15 Temmuz Şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları katıldı.

Şehit yakınları ve gazilerle yakından ilgilenen Vali Ünlü, yaptığı paylaşımda; “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerimiz kapsamında Şehit ailelerimizle ve gazilerimizle bir araya geldik. Ülkesi, Milleti ve Bayrağı için bir an bile düşünmeden sıkılan kurşunlara, atılan bombalara göğsünü siper eden kahramanlarımızı minnetle anıyoruz. Biz hep buradayız! Şanlı Ay Yıldızımıza olan aşkımızla Devletimizin emrinde, Milletimizin hizmetindeyiz.

Başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz. Bayrağımızı indiremeyeceksiniz. Vatanımızı cesaret, hürriyet, istiklâl ve şehadet inancıyla muhafaza eden aziz kahramanlarımıza minnettarız. 15 Temmuz ruhunu daima yaşayacak ve yaşatacağız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar