16 İLÇE BAŞKANINDAN KONAL’A TAM DESTEK

16 İLÇE BAŞKANINDAN KONAL’A TAM DESTEK

MHP Giresun il kongresi için geriye sayım sürerken ,16 ilçe başkanı bugün bir basın toplantısı düzenleyerek mevcut başkan Ertuğrul Gazi Konal’a tam destek verdi.
MHP Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta,Konal’ın yanında olduklarını söyledi:
Usta ”Bilindiği üzere 9 Ağustos 2020’de start verilen, Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan kongre süreci; ilimizde 11 Eylül günü Yağlıdere ilçemizde başlamış, 16 ilçe başkanı ve ilçe yönetimi seçimi 8 ekim günü Görele ilçe kongresi ile tamamlanmıştır. ”İstiklal için birlik, istikbal için dirlik; kazanan Türkiye olacak” sloganı ile sürdürülen kongrelerimizde, suhulet içinde birlik sağlanmış ve ilçe yönetimleri daha güçlü bir şekilde oluşturulmuştur. Öncelikle bizleri bu göreve layık gören başta sayın genel başkanımız dr Devlet Bahçeli , teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Edip Semih Yalçın ve bizleri yanlız bırakmayan Giresun il başkanımız Ertuğrul Gazi Konal ve değerli yöne-timine şükranlarımızı sunuyoruz. Bizleri her koşulda destekleyen yönetici arkadaşlarımıza, parti üyelerimize ve kıymetli delegas-yonumuza teşekkürü bir borç biliyoruz.“ dedi. (Devamı 2’de)
Usta şöyle konuştu: “İlçe kongrelerinin tamamlanması ile genel merkezimizce 8 Kasım Pazar günü yapılması talimatı verilen Milliyetçi Hareket Partisi Giresun il kongresi sürecine girmiş bulunmaktayız. ”İstiklal için birlik, istikbal için dirlik” diyerek çıktığımız bu yolda; Milliyetçi Hareket Partisi kurucu genel başkanı merhum başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin izinde yürüyen, Türk dünyasının bilge lideri sayın genel başkanımız dr Devlet Bahçeli’nin çizgisinden hiçbir zaman sapmayan; bizleri birleştiren, kaynaştıran;ülkücü camiayı küçüğü ile büyüğü ile kucaklayan sayın il başkanımız Ertuğrul Gazi Konal’a desteğimizi ; bugün burada 16 ilçe yönetimi adına açık olarak siz değerli basınımız aracılığı ile kamuoyuna açıklıyoruz. Genel başkanımızın ”Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” düsturu ile hareket eden sayın il başkanımız Ertuğrul Gazi Konal ile ”2023 lider ülke Türkiye” ülküsü’ne Giresun teşkilatları olarak şehrimizden, ilçelerimize, köylerimize tüm hemşehrilerimizi kucaklayarak desteklerini alacağımızdan, Türkiye’nin geleceği için kurulan cumhur ittifakının en güçlü illeri arasında olacağımızdan şüphemiz yoktur. Bu vesile ile bir kez daha ”İstiklal için birlik, istikbal için dirlik; kazanan Türkiye olacak” diyor, bu kutlu yolda il başkanımız Ertuğrul Gazi Konal ve değerli yönetimine şimdiden bir kez daha başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun diyor hepinizi saygıyla selamlıyoruz. Ne mutlu türk’üm diyene..”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Mobil Sürüme Geç