21. DÖNEM MHP MİLLETVEKİLİ YAMAN, İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

21. DÖNEM MHP MİLLETVEKİLİ YAMAN, İYİ PARTİ’YE GEÇTİ

İyi Parti İl Başkanı Eroğlu, Yaman’a rozet taktı ve tebrik etti. Yaman ise “İyi Parti Türkiye’nin gelecek 20-25 yılına damga vuracak bir parti haline geldi. İktidar olacağı artık görülüyor. Ben de bu aileye dahil olmaktan mutluyum” dedi.

21.Dönem MHP Giresun  Milletvekili Mustafa Yaman törenle İyi Parti’ye katıldı

İyi Parti Giresun İl başkanı Abdülkadir Eroğlu, Yaman’ın rozetini takarken, üyelik formunu imzalayan Yaman “İyi Parti iktidara yürüyor. Türkiye’nin gelecek 20-25 yılına damga vuracak bir parti doğdu. Ben de bu aileye katılmaktan onur duydum. Anketler yüzde 15 gösteriyor ama bugün seçim olsa İyi Parti yüzde 22-25 aralığında olur. Herkese hayırlı olsun” dedi.

Eroğlu ise “21.Dönem MHP Giresun Milletvekili sayın Yaman’ın partimize katılması, bizleri ziyadesiyle onurlandırdı. İyi Parti toplumun birçok kesiminden katılımcılar ile çığ gibi büyüyor. Son 1 yılda YSK kayıtlarına göre en fazla üye kazanan parti İyi Parti’dir. Bu yolun sonu iktidardır. Bazı medya organları sürekli partimizi dışlıyor ama halkımız ise İyi Parti ailesine dahil olmak için hemen hemen hergün partimize adeta akın edip üye oluyorlar. 3 yılda 500 bine yakın üye yapan dünyada yeni kurulmuş bir parti acaba var mıdır? Sayın Yaman’a hayırlı olsun diyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar