3 MİLLETVEKİLİ TEŞEKKÜR İÇİN KEŞAP‘TAYDI

3 MİLLETVEKİLİ TEŞEKKÜR İÇİN KEŞAP‘TAYDI

AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, Seçim sonrası ilçe gezileri programı kapsamında Keşap’ta ilçe halkı ve esnafını ziyaret ettiler.
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ziyaretlerinden dolayı Milletvekilleri Kadir Aydın, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk, Giresun AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.
Başkan Emür yaptığı açıklamada “Hemşehrilerimiz yapılan hizmetlere karşı vefalı ve sağduyulu görüşünün bir tezahürünü 31 Mart seçimlerinde gösterdi. Sandıklardan çıkan sonuç yatırımlar ile büyüyen Keşap içindi. Ben bir kez daha halkımıza teşekkür ediyorum. Bugünde ilçemize Milletvekillerimiz, Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu ve İl Başkanımız Kenan Tatlı’ya yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Birlikte ilçemizde hemşehrilerimizle buluştuk hasbihal ettik. Ayrıca Giresun Belediye Başkanımız Aytekin Şenlikoğlu’nu tekrar tebrik ediyorum. Yaptığımız geziler de vatandaşlarımız sadece seçimden seçime hatırladığımızı değil her zaman sahada halkımızla, esnafımızla yan yana olduğumuzu anlıyorlar ve görüyorlar. Bizde halkımızla içiçe gönül gönüle olduğumuzu her daim yanlarında olarak isteklerini yerine getirmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya gayret ediyor ve edeceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar