‘7/24 HİZMETTEYİZ’

‘7/24 HİZMETTEYİZ’

BELEDİYENİN 16 EKİBİ GECE MESAİSİNDE

Giresun Belediyesi şehir genelinde yürüttüğü çalışmalarda hız kesmiyor.

Belediye ekipleri gece saatlerinde de vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirerek kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Giresun’a en iyi hizmeti verebilmek için var güçleri ile çalışan belediyenin 16 ekibi gece görevde oluyor.

Bu kapsamda belediye bünyesinde bulunan; Basın Ekibi, Zabıta Ekibi, Terminal Müdürlüğü Görevlisi, Çağrı Merkezi,  İtfaiye, Vidanjör Nöbet Ekibi, Su Arıza Ekibi (ihtiyaç halinde), Kartlı Su Sayacı Arıza (23.00’a kadar)  ve Doldurma Ekibi (22.00’a kadar), Osmaniye Mahallesi Su Deposu Otomasyon Sistemi Gece Görevlisi, Fen İşleri Şantiye Gece Görevlisi, Mezarlıklar Müdürlüğü, Hal Müdürlüğü Gece Görevlisi, Makine İkmal ve Bakım Onarım Müdürlüğü Gece Görevlisi, Malzeme Deposu Gece Bekçisi, Veteriner İşleri Müdürlüğü Nöbetçi Ekibi ve Temizlik İşleri Müdürlüğü gece mesaisi de yapıyor.

ŞENLİKOĞLU: “HER ŞEY GİRESUN İÇİN”

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehir genelinde vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için görevlerinin başında olduklarını belirterek: “Hemşehrilerimizin mutluluğu ve huzuru için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Belediyemiz bünyesindeki saha ekiplerimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına gece boyunca kısa sürede çözüm üretiyor ve üretmeye de devam edeceğiz. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ekiplerimize görevlerinde başarılar diliyorum. İlk günkü şevk ve heyecanımızla Giresun’umuz için, hemşehrilerimiz için 7/24 görevdeyiz. Vatandaşlarımız 444 4 028 nolu telefon arayarak taleplerini iletebilirler” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Mobil Sürüme Geç