ABD & AB’NİN 3 PROJESİ Mİ?     

ABD & AB’NİN 3 PROJESİ Mİ?     

ABD ve AB’nin ekonomileri mazlum Milletlerin savaşmasına ve parçalanıp küçülerek sömürülmesine bağlıdır. Onun için nedense az gelişmiş ülkelerde ve Müslüman ülkelerde hep savaş vardır. Bu bahse konu ülkelerin ekonomisi silah sanayiye dayanmaktadır. Bahse konu bu ülkelerin amaçları güçsüz TÜRKİYE ve her istediklerini yapan bir iktidar istiyorlar. Şeytan (Üst) Akıl’ı kara kara düşündüren bir konu var. Son olarak 2 büyük başarısızlık yaşadılar. Üçüncü girişimi hangi proje ile denemeye sokacaklar dikkatli olunması gereken konu bence budur.

1) 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ı yıkamadılar. FETÖ enstrümanları Aziz Milletin duvarına çarptı, parçalandı.

2) Meral Akşener’i MHP’nin başına getiremediler. Devlet Bahçeli’yi yok edemediler.

Seçimle, kaos planlarıyla, darbe girişimiyle, hileyle, hurdayla bir türlü AK Parti’yi iktidardan indiremiyorlar, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı kuşatamıyorlar. Sersemlediler. Afakanlar bastı New York, Londra, Berlin, Tel Aviv’in hedefleri mutlaka AKP yi iktidardan indirmek, bunun için seçenek arayışı içindeler. Her proje farklı yöntemle uygulanıyor üçüncü projeleri bu olabilirmi.?

Başarısızlıklardan sonra duracaklar mı? Hayır. Bülent ERANDAÇ önümüzdeki seçimlerde AK Parti’yi iktidardan düşürmek, bir koalisyon hükümeti çıkarmak için harıl harıl çalışıyorlar durmayacaklar. Yeni projeleri neler olabilir, Erbakan vakfı vasıtası ile Fatih Erbakan Türkiye turu yapmaya karar verdi, bu Pazar günüde ilimizde sevdam düğün salonunda konuşmacıydı… İkinci projeyse CHP nin seçimlerde oy oranını batıda ve doğuda yükseltmek. Bunun içinde HDP yıpratılmalı ve barajın altına çekilmesi için senaryolar tertipleniyor. ABD Büyük elçisi CHP yi boşuna ziyaret etmedi. Ülkemize  Avrupa’dan gelen yetkililerin sayısı arttı bunların şu an ikinci durağı CHP oluyor, CHP yi çok’mu seviyorlar?

Cumhurbaşkanımıza destek çığ gibi büyüyor.  AK Parti çok kuvvetli destek yüzde 55’ler civarında. Önümüzde bir erken seçim veya zamanında seçim olacak. AK Parti yine tek başına iktidara geçmeye çok yakın. Bunu gören güçler çılgın bir şekilde arayış içerisindeler. Fetö damarları çatladığından, “Merkez sağ, milliyetçi-muhafazakâr –mütedeyyin(dindar belli bir dini kabul etmiş) çoğunluğu hangi noktadan girersek etkileyebiliriz? AK Parti’ye alternatif nasıl yaratabiliriz?” hazırlıkları yapıyorlar.

Merkez sağın omurgasını elinde tutan bir kitle partisi AK Parti iktidarını ancak aynı dili konuşan, mütedeyyin kitlenin içinde olan Saadet Partisi’ni projelendirerek vurmayı düşünüyorlar. Yaklaşık bir ay kadar önce işaret fişeği patlatıldı. 22 Ağustos gecesi Kâğıthane ve Eyüp taraflarında, bazı caddelerin görünen yerlerine, Fatih ERBAKAN’ın afişleri asılıyordu. “Fatih Erbakan, Fatih Altaylı ile konuşuyor Haber Türk TV, de teke tek programında diye reklam başlatıldı. Muhakkak izleyin’ yazan afişler dikkatleri üzerinde topladı. Bir an düşündüm Fatih Erbakan ne iş? Fatih Altaylı’nın aklına nasıl bu isim geldi acaba?

Bir gün sonra, Fatih Erbakan’ı TV programında seyrettim. FETÖ için çok çarpıcı tespitler yapıyordu. Hazırlıklı gelmişti. Rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, babasının FETÖ elebaşı Gülen’e ve örgüte bakışını anlatıyordu. Fatih Erbakan’ın mesajlar içeren konuşmasındaki bazı noktalar, dikkati çekiciydi.

♦ Olaylarla ilgili açıklamayı vakfımızın internet sayfasında hemen yaptık. (Erbakab Vakfı)

♦ Bunun antidemokratik bir eylem olduğunu dile getirdik.

♦ En çok askeri müdahaleye karşı olacak camia biziz.

♦ Erbakan Hoca olsaydı, FETÖ böyle örgütlenemezdi.

♦ Dinler arası diyalogun amacı İslam’ı tahrif etmek.

♦ SİYONİZM FETÖ’yü maşa olarak kullandı. Gibi söylemler geleceğe yönelik işaret fişeği olma ihtimali yüksek tahminlerdi. Bu güçler başlayınca bitirmeden bırakmazlar mutlaka netice almak için çeşitli yöntemler deneyeceklerdir.

♦ TSK’nin yıpratılmasına milli görüş olarak karşıyız’ Belli oluyor ki, Fatih Erbakan’ı birileri yola soktu. Saadet Partisi dizayn edilirse, Fatih Erbakan’ın genel başkan olacağı bir Saadet Partisi desteklenirse (görünmez güçlerin etkisi) siyasette ne yapar? Akıllara bu soru geliyor. Seçimlerle, ilgili olarak önemli hazırlıklar var.

 

Böyle bir düşünce seçimlere yönelik sadece partilerin değil, Türkiye üzerinde emelleri olan Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ı kuşatmak için yanıp tutuşan Şeytan Akıl (Üst Akıl) için de önemli bir konu haline geliyor. Zaman su gibi akıyor. Bir bakmışız, seçim sandıkları arka arkaya geliyor. Fatih ERBAKAN Sadet partisinin başına geçiyor ve barajı aşıyor tekrar koalisyon dönemleri başlıyor. Amaç ülkemizin istikrarını bozmak oyuna kaldığı yerden devam etmek işte o zaman FETÖ geri gelir…

HİÇ UNUTMAMALIYIZ. ŞEYTAN (ÜST) AKIL, UYUMAZ. TATİL YAPMAZ. PROJELERİ BİTMEZ.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?