ABDURRAHMAN ADA’YA GÜVEN TAM

ABDURRAHMAN ADA’YA GÜVEN TAM

Yaptığı çalışmalarla gurbette Giresunlu hemşehrilerinin gönlünde taht kuran İstanbul Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Eğitimci Abdurrahman ADA, Görele Dernekler Federasyonu (GÖRFED) Başkanlığına getirildi..

Ada’nın Federasyon başkanlığına getirilmesi, sadece Görelelileri değil, Giresun’un merkez ve öteki ilçelerini de sevindirdi..

Sevindirdi çünkü; Abdurrahman Ada el attığı her projenin altından başarıyla kalktı..

Hangi göreve atandıysa başarılı oldu..

Gücü yeterince sadece Giresunlulara değil, tüm çevresinde herkese destek oldu..

Yaptıkları ise ortada..

Herkes tarafından farkı kabul gördü..

*İstanbul Giresun Kültürevi hizmete girdi..

*Görele’de cadde hizmete girdi..

*Kardeş okullara tırlarla yapılan yardımlarda Giresun’da payını aldı, öğrencileri sevindirdi..

*Kim destek ve yardım istemişse el tuttu..

*Lafla değil, icraatla ortaya çıktı..

*Sevildi..

*Taktir gördü..

*Saygı gördü..

Hemşehrileri GÖRFED Başkanlığını layık görmüş.

Karşısına aday bile çıkmadı..

Hayırlı-uğurlu olsun..

Sadece Görele’ye değil, Giresun’un tümünü kucaklaması dileğiyle, Giresun Günden Gazetesi ailesi adına başarılar diliyorum..

Öte yandan Abdurrahman Ada, kendisine gösterilen yakın ilgiden dolayı teşekkür etti..Ada’nın teşekkür metninde şunlar yer aldı.. “Görele Dernekler Federasyonu (GÖRFED) Görele 3. Olağan Kongresinde tek liste halinde tüm başkanlarımızın teveccühü İle Görele Dernekler Federasyonu Başkanlığına kayık görüldük. Süreç içerisinde adaylıklarını açıklayıp daha sonra önce Giresun Önce Görele anlayışını benimseyerek geri çekilen Hüseyin Kuruderi ve Muhittin Çelik kardeşlerime özellikle şahsım ve arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum. İnşallah ekip ruhu içerisinde birlik ve beraberliğimizi koruyarak doğduğumuz ve doyduğumuz topraklara değer üretme gayreti içerinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Şimdiye kadarki Hizmetleri için Birol Kardaş , Ali Bilir, Ahmet Torun, Rahman Emanet ve Sadi Kaya’ya teşekkür ediyorum. Kongremize katılan Görele Belediye Başkanımız Sn. Tolga Erener’e , Giresun Vakfı Başkanı Sn. Ahmet Dokumacıya, Titanik Oteller Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aygun’e, İBB Çevre Koruma Daire Başkanı Yaşar Parlak’a , İl Sağlık Satın Alma Sorumlusu Mustafa Karakadıoğlu’na, BDDK da Grup Başkanı olan Osman Tetik’e, Bayrampaşa Meclis Üyesi Recep Asılsoy’a, Esenyurt Meclis üyesi Mehmet Cin’e , Bayrampaşa Giresunlular Dernek Başkanı Tülay Tahmaz’a, Arnavutköy Giresunlular Dernek Başkanı Ahmet Karasakal’a, Nihat Kahya’ya Dernek Yönetim Organlarında yer alan tüm dernek Başkanı kardeşlerime ve delegelere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Telefondan arayan tüm dostlara da teşekkür ediyorum.”dedi..

 

ÖZKAN KARADENİZ’DEN

GİRESUNSPOR MARŞI

Son günlerde yurtiçinde ve yurtdışında adını sık sık duyduğumuz, Giresun’umuzun medar-ı iftiarı THM sanatçısı Özkan Karadeniz, yeni bir projeye imza atarak çalışmalara başladı..

Bu sezon başarılı bir grafik çizen ve taraftarını da arkasına alan Giresunspor’a dillerden düşmeyecek, iddialı bir marş hazırlığı için yoğun çalışmaya girdiğini belirten Özkan Karadeniz, ”aceleye getirmek istemedik..Daha öncede yapardık..Sezon başı planımızda vardı..Kalıcı bir marş hazırlıyoruz..İnşallah bu marş, Giresunspor’umuzun her maçı öncesi evinde tribünlerden yayınlanacak” dedi..

 

IŞIL IŞIL

KARADENİZ SHOW’A KONUK

Yeni klibi ile iyi bir çıkış yakalayan Giresunlu bayan THM sanatçısı Işıl Işıl bu akşam saat 22.00’de yayın giren Mavi Karadeniz TV “Karadeniz Show’a” konuk oluyor..

Özkan Karadeniz ve Mustafa Karadeniz’in sundukların müzik proğramında konuklara çay, poğaça, ve pastalar şirketten..

Her Çarşamba günü beğeniyle izlenen proğrama konuk olacak olan Işıl Işıl;  yönetmen İsa Aydın’ın çektiği  SEVDALIYIM SEVDALI isimli klibi TV’lerde dönerken, yoğun iş temposu ile sevenlerinin karşısına çıkıyor..

Ayrıca Işıl Isıl’a destek amaçlı bir de gece düzenleniyor.. 10 Mart Cuma akşamı saat; 19.00-23.00 arası Dünya Kadınlar Günü haftasında Giresun Hüseyin Restaurant’ta yapılacak geceye yoğun ilgi bekleniyor..

Öte yandan,  Işıl Işıl’a oluşturulan fan sayfasından ulaşmak da mümkün.. Konser ve Organizasyonlar için GSM : 0546 979 02 59 / GSM : 0549 736 76 33 bu telefonlara da ulaşabilirsiniz..

Sevenlerine seslenen Işıl Işıl; “Bu dayanışma ve destek gecemde tüm sevenlerimi yanımda görmek istiyorum” dedi..

Yoğun proğram trafiği yaşayan Işıl Işıl:

*1 Mart 2017 Çarşamba  Günü İstanbul’da Saat. 22.00’de Mavi Karadeniz TV “Karadeniz Show” proğramında..

*3 Mart 2017 Cuma günü saat 17.00-23.00 arası Görele Bahar Düğün Salonu’nda yapılacak “Sanat Gecesi’inde..”

*10 Mart 2017 Cuma günü Giresun Hüseyin Restaurant’ta Saat: 19.00-23.00 arası kendisine yapılacak “Destek ve Dayanışma Gecesi’nde..”

*24 Mart 2017 Cuma günü Trabzon Alyans Düğün Salonu’nda Saat: 19.00-22.00 arası “Ağasar Çepnispor Kulübü’ne Destek Gecesi’nde” proğram alacağı belirtildi..

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?