AK PARTİ, COŞKUN’A DAHA MI YAKIN?

AK PARTİ, COŞKUN’A DAHA MI YAKIN?

Mevcut Rektör Attar ile bağları kopma noktasına gelen AK Parti’nin Coşkun etrafında kenetlendiği öne sürülürken,Canikli’nin,Erdoğan ve Davutoğlu ile görüşerek Coşkun’a onay aldığı iddiaları siyasi kulislerde tartışılıyor..Bu iddianın gerçek çıkıp çıkmayacağı Şubat sonu belli olacak..Bu arada Coşkun,Ankara’da 3 milletvekili ile görüştü..

Giresun Üniversitesi Rektörlük seçimi için geriye sayım sürerken,Rektör adaylarından Profesör Cevdet Coşkun,TBMM’de AK Parti milletvekilleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Günider ise bu ziyaretin yararlı geçtiğini belirterek şu noktalara değindi: “Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeleri Derneği Başkanı ve Rektör Adayımız Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, üniversitemizde çözüm bekleyen yapısal problemler, öğretim üyelerimizin yaşadığı sorunlar ve yaklaşan rektörlük seçimine ilişkin değerlendirmeler yapmak amacıyla Ankara’da bir dizi görüşmelerde bulunmuştur. AK Parti Grup Başkan V. Nurettin CANİKLİ, Giresun Mv. Av. Sabri ÖZTÜRK ve Pirazizli hemşerimiz İstanbul Mv. Hasan TURAN ile yapılan kapsamlı görüşmelerde, gerek üniversitede karşı karşıya bulunduğumuz sorunlara ilişkin çözüm yolları, gerekse de içinde bulunduğumuz sürece ilişkin enine boyuna değerlendirmeler yapılmıştır. Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, kendisine gösterilen yakın ilgi ve destekten dolayı tüm vekillerimize teşekkür ederek, yeni görevlerinde başarılar dilemiştir.”

HASAN TURAN CEVDET COŞKUN

NURETTİN CANİKLİ CEVDET COŞKUN

CEVDET COŞKUN SABRİ ÖZTÜRK

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?