AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti İl Başkanı Şenlikoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

AK Parti Giresun İl Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı.
İl Başkanı Şenlikoğlu mesajında; “29 Ekim 1923’te temeli atılan Cumhuriyetimizin bugün 95. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Ülkemiz, Cumhuriyetimizin kuruluş ruhuna bağlı olarak gelişiyor, Cumhuriyetimizin 100. yılındaki 2023 hedefleri ve sonrasındaki 2053, 2071 hedeflerine emin adımlarla, güçlenerek ilerliyor. Milletçe birlik ve beraberliğimizin vücut bulduğu bugünde, her zamankinden daha güçlü bir şekilde birbirimize kenetlenmeliyiz.
Bugün, bizi biz yapan değerlerimizi daha gür bir sesle, geçmişte olduğu gibi bugünde tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız.
Bu ülke, bu Cumhuriyet nasıl hep birlikte kurulmuş ise yine hep birlikte idare edilecek, hep birlikte yüceltilecektir. 95 yıl boyunca olduğu gibi, bugün de, yarın da, karşımıza bize hep engel olmaya çalışan güç odakları çıkacaktır ama biz bu engelleri başarıyla geçeceğiz. İçerden ve dışarıdan yapılan tüm saldırıları, soğukkanlılıkla, büyük ve güçlü devlet refleksiyle bertaraf edecek, ekonomimizi büyütmeyi, demokrasimizi daha ileriye taşımayı, özellikle de 80 milyonun birliğini kararlılık ve azimle sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kazanımlarının her geçen gün daha da arttığı, demokrasimizin daha da güçlendiği 95. Yılını gönülden kutluyor, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu uğurda canıyla bedel ödeyen tüm gazi ve şehitlerimizin ruhu şad olsun” ifadelerinde yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?