AK Partili Can’dan, esnaf ve vatandaş ziyaretleri

AK Partili Can’dan, esnaf ve vatandaş ziyaretleri

 

AK Parti Giresun Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Yılmaz Can, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Merkez ve ilçelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Can, amacının Giresun ve Giresun halkına hizmet etmek olduğunu söyledi.

Can, ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Çıkmış olduğumuz bu yolda memleketimize, halkımıza faydalı olmayı amaçlıyoruz. Rabbimden hakkımızda hayırlı olanı nasip etmesini dileyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mevlam vekil olmayı nasip ederse dava arkadaşlarımız ve tüm hemşehrilerimizle birlikte, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘2023, 2053 ve 2071’ için belirlediği hedefler doğrultusunda çalışacağız.

İsmimin listede olup olmamasının önemi yok. Her zaman ifade ettiğim gibi biz her şartta, her koşulda daima bu kutlu yürüyüşte varız ve daima da var olacağız. Partim şahsımı milletvekili adaylığına layık görürse, hemşehrilerimizin de teveccühü ile hem ülkeme, hem de memleketime hizmet borcumu ödemek için elimden geleni yapacağımı ifade etmek istiyorum. Doğup büyüdüğüm topraklara, hemşehrilerime hizmet etmek benim için büyük bir onur, büyük bir mutluluk olacaktır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar