AK PARTİLİ İL BAŞKANLARININ KÜMBET ÇIKARMASI

AK PARTİLİ İL BAŞKANLARININ KÜMBET ÇIKARMASI

Ev sahipliğini AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan TATLI’nın yapığı Karadeniz Bölgesi İl Başkanları Toplantısı hafta sonu  Kümbet Yaylasında gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı’nın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; AK Parti Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik, Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı ve diğer 17 Karadeniz illeri il başkanları, Giresun Milletvekili  Sabri Öztürk ile Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da katıldı. Karadeniz Bölgesi İl Başkanları toplantısı, Giresun Kümbet Yaylasında gerçekleştirildi.

Rahatsızlığı nedeniyle toplantıya son anda katılamayan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan KANDEMİR, video konferans yöntemiyle katıldığı toplantıda; Karadeniz Bölgesindeki yatırımların devam ettiğini belirterek,  var olan sorunların çözümü konusunda görüş alış verişinde bulundu.

Toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan TATLI; ‘’Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, Türkiye’yi kendi ülkesinin ve milletinin felaketinden medet uman bir zihniyetin ellerine bırakamayız. Bunun içindir ki 2023’ün Haziran ayına kadar gece gündüz demeden çalışacağız. Buradan aldığımız enerjiyle halkımızın yanında, sahada olacağız.’’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar