AKP’de Şenlikoğlu Dönemi.. 

AKP’de Şenlikoğlu Dönemi.. 

Canikli grubunun önerdiği aday olduğu iddia edilen Şenlikoğlu, daha önce de bir dönem il başkanlığı yapmıştı. Bu atama ile Erdoğan ile Canikli arasında herhangi bir güven sorunu olmadığı bir kez daha tescillenmiş oldu. Canikli’nin en az 2023’e kadar bu ilin bir numarası olacağı iddia ediliyor.

AKP Giresun İl Başkanlığına Aytekin Şenlikoğlu atandı.Ankara’ya çağrılan Murat Kılıçaslan,Hakan Korkmaz,Kenan Tatlı ve Şenlikoğlu ile görüşen parti kurmayları,İl Başkanlığı için Şenlikoğlu’nda karar kıldı

AK Parti’de yeni Başkan Şenlikoğlu oldu. Dürüstlüğü ile ön plana çıkan ve hizipleşmeye prim vermemesiyle tanınan Şenlikoğlu’nun atanmasında Milli Savunma Bakanı Canikli’nin son sözü söylediği iddia ediliyor.

Şenlikoğlu daha önce de bir dönem il başkanlığı yapmıştı

Yazarımız Ahmed Çıtlakoğlu ,Şenlikoğlu’nu kutladı.Çıtlakoğlu” Kimler başkan olmalı, kimler olmamalı hususunda; daha önce düşüncelerimizi açıkça ifade ettik.

 

Genel Başkan nihai sözü söyledikten sonra artık konuşmanın, yorum yapmanın hiçbir anlamı yoktur. Bizlere düşen; bu saatten sonra sükût etmektir.

 

Sükût etmek demek; bu saatten sonra aday hakkında olumlu olumsuz konuşmamak, yorum yapmamak demektir… Yoksa doğru bildiklerimizi, yanlık ve eksik gördüklerimizi yazmamak ve konuşmamak demek değildir.

 

Tek kelimeyle; Hayırlı olsun!””dedi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?