AKP’DEN BİRLİKTELİK MESAJI

AKP’DEN BİRLİKTELİK MESAJI

Çakıroğlu düğün salonunda gerçekleştirilen toplantıya , İl Başkanı Kenan Tatlı, Milletvekili Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, ilçe başkanları, belediye başkanları ve partililer katıldı.
Toplantının açılış konuşmasına yapan İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun için inandıkları yolda yürümeye devam ettiklerini kaydetti.
Tatlı, AK Partinin, kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar yaptığı çalışmalarla, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada dikkatle takip edilen bir parti olduğunun altını çizerek, “Milletimizle kurduğu köklü gönül bağına uygun şekilde geliştirdiği siyaset diline ve hizmet siyaseti anlayışına kadar, çok partili hayatımızın en köklü değişimlerinde hep AK Parti’nin imzası vardır.
Bugüne kadar girdiği tüm seçimlerden istisnasız birinci parti olarak çıkması, partimizin yürüdüğü yolun doğrulunun ispatıdır. Hep söylediğimiz gibi, AK Parti milletin partisidir. Üyesinden delegesine ve teşkilat yöneticilerine kadar her kademede vazife üstlenen arkadaşlarımızın tek amacı, milletimize ve ülkemize hizmet etmek olmuştur. Türkiye’de bu kadar uzun süre iktidarda kalan bir başka parti bulunmuyor. Bu başarı, AK Parti teşkilatlarının milletimizle olan muhabbet bağının hep güçlü kalması sayesinde mümkün olmuştur.
Geçmişte pek çok parti ve siyasetçi, asli görevini unutup, millete efendilik tasladığı için tarihin tozlu sayfalarındaki yerini almıştır. AK Parti ise, milletin hizmetkârı olduğu bilincini asla kaybetmediği için bugünlere gelmiştir. İnşallah, bu bağı güçlü tuttuğumuz sürece, daha çok uzun yıllar boyunca milletimize ve ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi.
İLÇE KONGRELERİ MART AYINDA BAŞLIYOR
AK Parti’nin istişareye önem veren bir parti olduğunu söyleyen İl Başkanı Tatlı, “Her kademede istişare, parti çalışmalarımızın olmazsa olmaz bir şartıdır. Kongre sürecimizi, teşkilatlarımızın hesap vermesi ve yenilenmesi yanında, aynı zamanda en kapsamlı istişare zeminimiz olarak görüyoruz. İnşallah, 7. Olağan Kongre sürecimizi de bu anlayışla, en verimli şekilde değerlendireceğiz. Türkiye’nin, Cumhuriyet tarihinin en zorlu sınamalarından geçtiği bir dönemde yürüttüğümüz bu çalışmaların, partimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. AK Parti olarak, bir önceki kongremizden bugüne kadar yaşananlardan çıkardığımız dersler ışığında, çok daha güçlü, çok daha dirayetli, çok daha gayretli kadrolarla geleceğe yürüyeceğimize inanıyorum. Bilindiği üzere Giresun’da 29 Kasım 2019 tarihi ile başarılı ve olumlu geçirdiğimiz delege seçimlerinin ardından start verdiğimiz 7. Olağan kongre sürecimizi; şimdi ise İlçe Kongreleri devam ettireyeceğiz. 2020 Mart ayında Tirebolu, Güce, Görele ve Keşap ilçesi ile inşallah başlangıç yapacağız. Ardından tüm ilçeleri Genel Merkezimizce belirleyeceğimiz takvime göre kardeşlik ve huzur içinde titizlilikle sürdereceğiz” diye konuştu.
2019 YILINDA GİRESUN’A YAKLAŞIK 214 MİLYON TL DEVLET YATIRIMI YAPILDI
2019 yılında Giresun’a yaklaşık 214 milyon lira devlet yatırımı yapıldığını aktaran Tatlı şunları söyledi;
“Giresun’un dününde AK Parti vardı, bugününde yine AK Parti, inşallah geleceğinde de yine AK Parti olmaya devam edecektir. Projelerimizle, yatırımlarımızla ilimize aşkla, heyecanla ve istikrarla hizmet etmeye devam edeceğiz. 2019 yılında Sağlıkta 26 Milyon lira Ulaşımda 41 Milyon, Tarım’da 28 Milyon, Eğitimde 60 Milyon, Enerjide 40 Milyon ve diğer kamu yatımlarıyla birlikte toplamda 213 milyon 813 bin lira Giresun’umuza yatırım yapıldı. Partimize bağlı İl, İlçe ve Belde belediyelerimizin ise birçok heyecanlandığımız projeye inşallah 2020 yılı içerisinde kazma vurarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Rabbim tüm çalışma arkadaşlarımın yar ve yardımcısı olsun.”
Milletvekili Sabri Öztürk, Kadir Aydın ve Cemal Öztürk ise yaptıkları konuşmalarda ülke ve Giresun gündemine değinerek, hükümet olarak yapımı devam eden ve yeni başlayacak olan yatırımların takipçisi olduklarını, Giresun halkının kendilerine verdiği yetkiyi en iyi şekilde yerine getirmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerini ifadede ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?