AKSA DOĞAL GAZ’ DAN “YÜREK TAKIMI”NA YÜREKTEN DESTEK

AKSA DOĞAL GAZ’ DAN “YÜREK TAKIMI”NA YÜREKTEN DESTEK

Aksa Doğal Gaz Giresun Şube çalışanları ve aileleri Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu,”Yürek Takımı” ekibinin sergilediği “Andır Galsın ”  isimli oyuna destek verdiler.

Yoğun ilgi ve merakla izlenen oyun büyük beğeni toplarken, ayakta alkışlandı.

Oyun sonunda oyunculara çiçek takdim eden Giresun İl Müdürü Hakkı KAHYA;  “Aksa Doğal Gaz olarak içerisinde engelli kardeşlerimizin bulunduğu proje ve etkinliklerde elimizden geldiği kadar var olmaya ve destek vermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda kurumumuzun 2015 yılı içerisinde faaliyete geçirdiği bir sosyal Sorumluluk projemiz mevcut. Bu proje ile Aksa Doğal Gaz’ a müracaat edip sisteme kayıt yaptıran engelli abonelerimiz, kayıt yaptırdığı numaradan 187 Doğal Gaz Acil İhbar Hattını aradığında, Acil ekiplerimiz süratle adrese yönlendirilerek abonemizin ihtiyacı olan yardımı en kısa sürede kendisine ulaştırmaktadır” dedi.

İl Müdürü Kahya “ayrıca sergilenen oyun ile birlikte engellerin nasıl aşılacağını, tiyatro aşkını,azim mücadele ve ekip ruhunu da izlediklerini söyleyerek,

Bizlere bu özel ve güzel geceyi yaşatan tüm ekibe şahsım, şirketim ve mesai arkadaşlarım adına teşekkür ediyor, Yürek Takımı’nı yürekten kutluyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?