AKŞENER’E TAM DESTEK

AKŞENER’E TAM DESTEK

Akşener’in evine yapılan saldırıya tepkiler sürüyor.
İyi Parti Grup Başkanı ve İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu ,Akşener ‘in rahatsız edilmesini kınadı.
Ağıralioğlu ve beraberindeki heyet Giresun’da bir basın toplantısı düzenledi.
Toplantıya; İyi Parti Milletvekilleri Yasin Öztürk ,Enez Kaplan; GİK Üyesi Ünzile Yüksel , İl Başkanı İbrahim Önal ,Merkez İlçe Başkanı Abdülkadir Eroğlu ile çok sayıda parti idarecisi katıldı.
Ağıralioğlu şöyle konuştu: “Ülkede çok şey değişti. Ekonomi, yönetim, yargı, diplomasi, belediyecilik, eğitim ve en önemlisi ahlak anlayışı değişti. Toplum eskiden beğenmediği bazı tutum ve davranışları artık normal karşılar oldu.
Sonunda rejim değişti. Meclisin işlevi azaldı, hükümet ortadan kalktı, başkan tek başına ülkeyi yönetir oldu. 16 yıllık süreçte kumpaslar düzenlendi, pek çok kişi ve kuruluş diskalifiye edildi, gazete ve televizyonlar hizaya sokuldu, muhalefetin sesi, soluğu kesildi.
Adaletsizlik, yoksulluk, muhtaçlık, borçluluk, güvensizlik, umutsuzluk arttı.
Bunca bozulma az değildir; toplumun çözülmesine, çöküşüne yol açma noktasına geldi. Toplumda iyiler de var. İyiler birleşmeli, demokratik yoldan bu kötü gidişe dur demeli, topluma ve devlete çekidüzen vermelidir.
Yaklaşan yerel seçimde her kesim ve partideki iyi insanlar Türkiye’yi kuşatan bu olumsuzluklara tepkisini mutlaka göstermelidir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?