Aksu, Bunu da Yaptı

Aksu, Bunu da Yaptı

Aksu iftarda tek kelimekonuşma ve siyaset yapmayarak bir ilke daha imza attı.

Uzun bir aradan sonra bir siyasetçi, basına ve muhtarlara iftar verdi ama iftarda tek cümle siyaset yapmadı.

İftarda misafirlerinin beynini, uzun konuşmalarla meşgul etmedi..

Aksu’nun bu tavrını islama oldukça uygun bulan bazı gazeteciler; “Sayın Aksu belki de en verimli çalışmayı bu yaz yapıyor.Keşap Durağı şantiye gibi.Yeniyol,72 Evler ve diğer birçok yerde ciddi çalışma var..İstese tek tek bunları anlatıp saatlerce insanları esir alabilirdi.Ama tek kelime söz etmedi.Misafirlerini güler yüzlü şekilde kapıda karşılayıp kapıda uğurladı.İftarda dinen siyaset olmamalı.. Keşke sağcı siyasetçiler de solcular kadar Allah’ın belirlediği kurallara riayet edebilseler”diye konuştular.

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, basın mensupları, merkez köy ve mahalle muhtarları ile düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Belediye Plajında düzenlenen iftar yemeğine birçok köy ve mahalle muhtarı, yerel, ulusal gazete ve televizyonlar ile ajansların temsilcileri katıldı.

Başkan Kerim Aksu, iftar yemeğine katılan muhtarlar ve basın mensuplarına teşekkür etti.

Aksu, yaşanan terör belasının Türkiye’nin hak etmediği bir durum olduğunu, millet olarak bütünleşerek bu kara günlerin aşılacağını söyledi.

MUHTARLAR VE BASIN MENSUPLARIYLA İFTAR

Belediye Plajı’nda düzenlenen iftar yemeğine birçok köy ve mahalle muhtarı, yerel, ulusal gazete ve televizyonlar ile ajansların temsilcileri katıldı. Başkan Kerim Aksu, iftar yemeğine katılan muhtarlar ve basın mensuplarına teşekkür etti. Aksu, yaşanan terör belasının Türkiye’nin hak etmediği bir durum olduğunu, millet olarak bütünleşerek bu kara günlerin aşılacağını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?