AKSU; “CHP KARADENİZ’DE VAR OLMA KAVGASI VERİYOR”

AKSU; “CHP KARADENİZ’DE VAR OLMA KAVGASI VERİYOR”

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Brüksel’e gelen Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ile Tekirdağ Merkez İlçe Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Belçika Birliği’ne de bir nezaket ziyaretinde bulundu.
CHP Belçika Birliği Başkanı Hasan Eryürük ve yönetici arkadaşları tarafından karşılanan başkanlar Kerim Aksu ile Ekrem Eşkinat, ziyarette Türkiye’de yaşanılan durumları ve siyasetin geldiği nokta hakkında Başkan Hasan Eryürük ve arkadaşlarını bilgilendirdiler.
Türkiye’de zor şartlar altında Giresun’a hizmet götürme konusun-da büyük bir yarış ve mücadele ver-diklerini söyleyen Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu,’ CHP Karade-niz’de var olmak kavgası veriyor. Önümüzde yerel seçimler var. Türkiye’nin geldiği noktayı herkes görüyor. İşin şakası yok, Türkiye iflasa doğru gidiyor. Bu durumda, seçmen kendini soyutlayamaz. Biz, bize sahip çıkan, güvenen ve destek verenleri haklı çıkardık. Tüm baskı ve ambargolara rağmen vatandaşa gereken hizmeti götürme noktasında olağanüstü çalışmalarda bulunduk. Bunlar yetmez. Türkiye Atatürk’ün partisi CHP’ye sahip çıkmalı. Cumhuriyet rafa kaldırılmak üzere. Yaşanılan gerçekleri anlamamak için deli olmak lazım. Kem-güm etmek yerine birleşmek ve CHP’ye sahip çıkmalıyız. CHP yetkililerinin dillendirdiği hususları tabanda paylaşmamız gerekir” diye konuştu.
CHP Belçika Birliği Başkanı Hasan Eryürük, ziyaretten son derece memnun kaldıklarını ifade ederek, kendi imkan ve kabiliyetleri ölçüsünde Belçika’da CHP’yi temsil ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini açıklayarak, 29 Ekim Cumhuriyet bayramı nedeni ile bir kutlama programı hazırlıkları içinde olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?