AKSU MAHALLESİ’NE İNCE DOKUNUŞLAR

AKSU MAHALLESİ’NE İNCE DOKUNUŞLAR

Giresun Belediyesi, Prestij Cadde projesi kapsamında yapılan sıcak asfalt serimi sonrası Aksu Mahallesi Pazar Caddesi ve Mehmet İzmen Caddesi’nde çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bir yandan kaldırım ve parke, diğer yandan da oluşabilecek toprak kaymalarını önlemek amacıyla duvar çalışması gerçekleştiriyor.

Vatandaşların isteklerini de değerlendirerek, her noktaya en sağlıklı ve en güvenilir hizmeti ulaştırmayı sürdüren ekipler, bu çalışmaların ardından yol çizgisi ve peyzaj çalışması yapacak.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğini bildirerek, “Tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından taş duvar çalışmaları başladı ve ardından caddemiz çiçeklerle güzelleşecek. Şehrimizde artık modern bir yaşamı paylaşmak istiyoruz ve bunun için şehrimize güzellik kazandıracak projelerimize devam ediyoruz. Caddemizin yenilenmesiyle birlikte esnafımızın işleri de hareketlenecektir. İnşallah bundan sonraki süreçte de değerli halkımızla birlikte daha güzel işler yapmaya ve kentimizi daha da güzelleştirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?