AKSU YENİ YILDAN UMUTLU

AKSU YENİ YILDAN UMUTLU

Belediye Başkanı Kerim Aksu acısıyla, tatlısıyla bir yılın daha geride kaldığını belirterek yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:

“2016’ya girerken yeni bir sayfa açmanın heyecanı içindeyiz. Gerçekleştirdiğimiz projeler, yaptığımız hizmetler ve etkinliklerle son hız yolumuza devam ediyor olacağız.

Ülkemizde ve dünyada gerçekleşen hiçbir olumsuzluk bizleri umutsuzluğa götürmemelidir aksine, birbirimize daha da destek olup aydınlık günler için çalışmalıyız. Burada hepimize görev düşmektedir. Bilimin, demokrasinin kültür ve sanatın geliştiği toplumlarda, hoşgörünün, insan haklarının, çağdaşlığın, evrensel hukukun daima ileri gittiği bir gerçektir. Bu olgular ise yüzeysel olmayan ve özveri ile harmanlanan eğitimden geçmektedir.

Dünya’da ve ülkemizde yaşanan insanlık dramlarının yeni yılda yaşanmaması, insanların evrensel normlarda, barış içinde yaşama imkânı bulması, çevrenin ve tüm canlıların korunması en büyük dileğimizdir.

Birlik ve beraberlik çerçevesi içinde yeni yıllara umutla yürümek hepimizin hayalidir. Bu duygu ve düşüncelerimle yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, barış ve hoşgörü getirmesini dilerim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?