AKSU, YENİYOL’DAYDI

AKSU, YENİYOL’DAYDI

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Kavaklar Mahallesi Yeniyol mevkiine akşam saatlerinde gelen Başkan Aksu burada vatandaşların tezahüratları ve meşalelerle karşılandı.

Yeniyol’da bir kahvede gerçekleşen mahalle toplantısında konuşan Başkan Aksu; “Yıllardır sizlerle beraberiz. Bu şehirde hepiniz beni tanıyorsunuz. Buraya sizlerin taleplerini dinlemeye geldim. Buradaki herkes bana rahatlıkla ulaşıp 10 yıllık süreçte taleplerini iletti. Bunların yasal olan hepsine olumlu cevap verdik. Yıllardır kaderine terk edilmiş Yeniyol’da gerçekleştirdiğimiz proje ile birlikte Yeniyol’un ihtiyaçlarına karşılık verdik. Araç yolunu doğalgazın geçmesinden dolayı iki kez yeniledik. Kaldırımları genişletip hem insanlarımızın rahat yürümesini sağladık, hem de esnafımızın yüzünü güldürdük” dedi.

Aksu konuşmasını şöyle sürdürdü; “Kerim Aksu ne yaptı diyenler var. Bunu diyenler sanırım bu şehirde dolaşmıyorlar. İnsanlar bizim neler yaptığımızı çok iyi biliyorlar. Biz seçim için değil, gelecek için buradayız. Ben bu kente gelen her misafiri karşıladım. Seçimler bitince rozetimizi çıkarıp, Giresun rozetini taktım. Kimseyi siyasi görüşü ile değerlendirmedim. Buralar hizmet yerleridir.”

“UCUZ KONUT PROJESİ”
Başkan Aksu Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “TOKİ çalışmalarına başladığı günle, bugün arasında büyük farklar var. Bu kuruluş müteahhit gibi çalışmaya başladı. Önümüzdeki dönemde Yeniyol’dan başlayıp şehrin birçok bölgesinde konut yapmaya başlayacağız. Bunu ekonomik durumu yetersiz olan vatandaşlar için gerçekleştireceğiz. Maliyetine satışla vatandaşlarımızın yüzünü güldüreceğiz” şeklinde konuştu.

“YENİYOL’A TEŞEKKÜR”
Başkan Aksu katılımcılara bundan önceki 10 yılda kendisine verilen destek için teşekkür ederken, vatandaşlar ise Başkan Aksu’ya her zaman yanlarında olduğu için teşekkür edip, destek sözü verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?