AKSU’DAN OSB VE SEKA TEPKİSİ

AKSU’DAN OSB VE SEKA TEPKİSİ

Belediye Başkanı Kerim Aksu Merkez Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Aksu,“ TOKİ konutlarını hizmet diye sunuyorlar. Tarım bitti, her şey ithal. Milletin konuta değil işe ihtiyacı var” dedi.
Giresun Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Ertuğrul Okusal ve muhtarlar tarafından karşılanan Belediye Başkanı Kerim Aksu, ülkemizin ve Giresun’un gündemini değerlendirip, görüşlerini paylaştı.
Muhtarlık müessesinin demokrasinin temeli olduğunu ifade eden Başkan Kerim Aksu şunları dile getirdi: “Arkadaşlar sizlerle 10 yıldır belediye başkanı olarak çalışıyorum. Her zaman sizlere destek vermeye çalıştım. İçinizde bana ulaşamayan var mı? Bana 24 saat ulaşabilirsiniz. Köylerimizin sıkıntılarını dahi çözmeye gayret ettik. Bundan sonra da sizlerle beraber olacağım.“
Giresun’a önemli projeler yapılamadığına dikkat çeken Belediye Başkanı Kerim Aksu, “17 yıldır iktidardalar. Ne yazık ki Giresun’u temsil edenler gerekli ağırlığı koyup hizmet getiremediler. SEKA kapandı, arazisini organize sanayi yapalım veya sanayi sitesini taşıyalım dedim, onlar TOKİ binaları yaptılar. Fiskobirlik bunların döneminde etkisiz hale geldi. Binaları yiyemezsiniz, bize gıda lazım. Millete iş lazım. Bina karın doyurmuyor. TOKİ’yi hizmet diye sundular. Belediye Giresun’un en büyük işvereni oldu. Bu şehrin çocukları işsiz. 15 yıldır Batlama ve Dereli Yollarını bitiremediler. Bizim kimseyle işimiz yok. Yaptıklarımız ortada. Giresun için planladığımız projeler gerçekçi ve yerleri belli” şeklinde sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?