AKSU’DAN ÖZEL İDARE VE BELEDİYE UYARISI

AKSU’DAN ÖZEL İDARE VE BELEDİYE UYARISI

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Vatandaşları dinleyen ve görüşlerini halkla paylaşan Başkan Kerim Aksu; “Biz 10 yıldır zaten halkımızla beraberiz, bu şehri beraber yönetiyoruz. Halkımız herkesi iyi tanıyor. Biz Giresun için çalışmaya devam ediyoruz“ dedi.
Seçim ziyaretlerine gün boyu ve akşam devam eden Başkan Aksu şunları dile getirdi; ”Bizi Giresun halkı, sizler, vatandaşlarımız, öğrencilerimiz, gençlerimiz, çocuklarımız, teyzelerimiz, ablalarımız, abilerimiz çok iyi tanıyor. Giresun’a faydası olmayanlar, Giresun’u çevre illere imrenir hale getirenlere Giresun halkı geçit vermez. Biz bu yola çocuklarımıza, gençlerimize iyi bir gelecek bırakmak için çıktık. Hepimiz huzur içerisinde, sevgiyle, barışla, kardeşlikle yaşamak istiyoruz. Kinle, bağırmakla, ötekileştirmekle ülke yönetilmez.
Biz Giresun Belediyesini siyasi kimliğimizle değil, sizlerin, halkın kimliği ile yönettik. Biz Giresun Partiliyiz. Her vatandaşımıza Giresunlu olarak baktık. Kimseyi siyasi tercihine göre değerlendirmedik” dedi.
Giresun Belediyesinin birçok çalışmasının Türkiye’de örnek alındığını ileri süren Başkan Kerim Aksu şöyle devam etti ; “Özel İdareyi iflas ettirdiler, gözü belediyeye diktiler. Sen daha Batlama ve Dereli yolunu yapamamışsın, çıkmış hizmet edeceğim diyorsun. 17 yıldır iktidardasın elini kolunu tutan mı vardı? Bunları gülerek takip ediyoruz. Biz iktidar belediyelerinden daha fazla hizmet ürettik. Kimsenin endişesi olmasın, sizler bizim arkamızda olduğunuz sürece, bizi kimse yıkamaz. Giresun için hizmete devam edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar