AKSU’YA COŞKULU KARŞILAMA

AKSU’YA COŞKULU KARŞILAMA

Belediye Başkanı Kerim Aksu Yeni Mahalle (Fevzi Çakmak) ziyaretinde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Muhtar Cengiz Tiryaki ve vatandaşlar, davul zurna eşliğinde karşıladığı Başkan Kerim Aksu’ya sevgi gösterisinde bulundular.
Giresun 42. Ve 47. Gönüllü Alayları pankartları eşliğinde Fevzi Çakmak Mahallesi Okul Sokak üzerinde yürüyüp halkı selamlayan Başkan Kerim Aksu, beraberinde Milletvekili Necati Tığlı, İl Başkanı Fikri Bilge, Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Eroğlu ile beraber halkla buluşma alanına girdi.
Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Giresunspor Çotanaklar Taraftar Lideri Recep Ulu, Başkan Kerim Aksu’nun her taleplerini karşıladığını, hem taraftarlar adına, hem de mahalleleri adına kendisine teşekkür ettiğini söyledi.
Belediye Başkanı Kerim Aksu, bugün Yeni Mahalle’ye seçim çalışması için değil, hatır sorma, teşekkür etmek için geldiğini belirterek; “Beni her zaman sahiplendiniz. Görev sürem içerisinde bu mahallemizin sorunlarını çözdük, çözmeye devam ediyoruz. Bu mahallenin çocukları, gençleri, abilerim, ablalarım, büyüklerim bana sahip çıktınız, arkamda durdunuz, sizlere çok teşekkür ediyorum. Muhtarımız Cengiz Tiryaki bu mahallemizin taleplerini takip ediyor. Ben Yeni Mahalle’ye sürekli geliyorum, her geldiğimde bana sevginizi, desteğinizi, samimiyetinizi gösteriyorsunuz. Siz arkamda olduğunuzda daha da güçlü oluyorum. Bu mahalle benim evim gibi, sizleri seviyorum, sizinle gurur duyuyorum. Nisan ayında tekrar burada buluşacağız“ dedi.
Başkan Kerim Aksu Yeni Mahalle ziyaretinde vatandaşlarla sohbet edip, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?