ALÇELİK İŞİ BU DEFA CİDDİ GİBİ

ALÇELİK İŞİ BU DEFA CİDDİ GİBİ

Yerel seçimler için geriye sayım sürerken, AK Parti’de Turhan Alçelik ismi de ön plana çıkmaya başladı. HAS Parti kurucularından olan ve eski Bakan Numan Kurtulmuş’a yakınlığı ile tanınan Alçelik’in aday olması halinde tüm grupları birleştirmesine kesin gözüyle bakılıyor
ALÇELİK İKNA EDİLDİ Mİ?
Ürettiği far projesiyle, 100 milyar dolarlık bir ihracat vizyonu ortaya koyan ve bu projeyi son aşamaya getiren Alçelik’in, ilk etapta adaylık konusunda kararsız kaldığı ancak ısrarlar üzerine aday adayı olma eğilimine yöneldiği ifade ediliyor.
Alçelik’in ekibinin önemli kurmayları ise partide ciddi gruplaşma olduğunu ifade ederek, “Kerim Aksu, bu ilde her parti tabanı ile samimi diyaloglar kurarak 2 dönem seçimi aldı. AK Parti’nin seçimi alabilmesi için her kesimden oy alabilecek Alçelik gibi bir adaya ihtiyaç var. Bir grup, diğer grupları yıkıp kendi adayını gösterse de, sandıkta diğer gruplar rövanşı alıyor. Alçelik ise kimseyle kavga etmemiş, bu partinin gülen yüzü noktasında bir isimdir. Özgürdür. Kimseden talimat almaz. Ayrıca arkasında Numan Kurtulmuş gibi yapıcı bir dostu var. Ankara’da lobi ve proje noktasında sorun yaşamaz” diye konuştular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?