Alucra’da Sedat Demirci’ye tam not

Alucra’da Sedat Demirci’ye tam not

İyi Parti’de yeniden Alucra ilçe Başkanı seçilen Demirci ve ekibi taktir aldı.Kongreye Yüksel ve Hacımustafaoğlu gibi marka isimler de katıldı.İl Başkanı Eroğlu DA kurtbeli yolu için söz verdi

İyi Parti Alucra ilçesinde olağan 2. Kongresini başarıyla gerçekleştirdi ve mevcut başkan Sedat Demirci güven tazeledi.Kongreye Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, Teşkilat Başkan yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu ,İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu,ilçe başkanları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.Kongrede bir konuşma yapan Yüksel,İyi Parti’nin iktidara yürüdüğünü söyledi

Konuşması sırasında bol bol alkış alan Yüksel,Alucra İlçe Başkanı Sedat Demirci ve ekibinin gayretlerini taktirle karşıladıklarını ifade ederek”Teşkilatımızda görevli tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.Cesurlar hareketi olan İyi Parti adım adım iktidara yürüyor”dedi.Alucra teşkilatının büyük ilgi gösterdiği Hacımustafaoğlu da iktidarı eleştirdi.Hacımustafaoğlu,ülkenin çok kötü idare edildiğini ifade ederek “İyi Parti ülkeyi düzlüğe çıkaracak tek partidir”dedi

Daha sonra söz alan Eroğlu da ,Demirci ve partilileri kutladı..

Eroğlu”Vatandaşların yoğun ilgisine mazhar oluyoruz. Değerli hemşerilerimizin bu ilgisini boşa çıkartmayacağız ..Partimizi de Türkiye’yi de en ileri seviyeye taşıyacağımıza inanıyorum. Bu konuda gayret gösteren siz değerli dava arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Değerli arkadaşlarım.. Bundan üç ay önce ilk olarak ilimizi temsilen İyi  Parti Kocaeli Milletvekili sayın lütfü Türkkan mecliste ilimizin sorunlarını anlatan gündem dışı bir konuşma yaptı. Kendisine bu ilgisinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Yine bundan 15-20 gün önce sayın Samsun milletvekili Bedri Yaşar ve diğer milletvekillerinin katılımıyla Meclis’te fındık ile ilgili basın toplantısı yaptık. Bu basın toplantısına İyi Parti’nin Ordu Düzce ve Giresun il başkanları olarak katılım sağladık. Burada 35 tl fiyat ile sorunlarını anlattık .Yine söylüyorum ..Fındığa 35 TL’den aşağı olmamak üzere bayramdan önce ve peşin ödeme yaparak fiyat verilmesini istiyoruz.

Yine hafta başında üç ay önce İyi Partili 25 milletvekili ile verdiğimiz GİRESUN sorunlarını araştırma önergesi Görüşüldü. ilimiz ve partimiz adına sayın Samsun milletvekili Bedri Yaşar konuşma yaparak ilimizin sorunlarını dile getirdi. Tabii ki iktidar milletvekilleri tarafından reddedildi. Burada parti ismi söylemiyorum .Burada her partili değerli arkadaşlarım var .hepsine saygılar sunuyorum

Değerli arkadaşlar iktidara gelince ilk işimiz Koman- Ardıç -Kurtbeli yolunu genişletip devlet yolu haline getireceğiz.. Kurtbeli’ne de teknolojisine uygun tüplü tünel yapacağız. Biliyorsunuz bu yolun temeli zaten tarafımdan yapılmıştı. Yedi kilometrelik koman ile ardıç arasını bundan 30 sene önce orman bölge şefliğinde ben bağlamıştım. İnşallah yolu genişletip devlet yolu haline getirmek ve tünel yapmak da bizim iktidarımıza nasip olsun diye Allah’a dua ediyorum. Kurtbeli ve Eğribel Tünellerini iktidarımızda mutlak surette bitireceğiz.

Yem ve tohum fiyatları geçen seneden bu seneye yüzde 70 artmış olup, 1 kg saman bile 3 tl olmuştur.  Bu zamlarla hayvancılık yapılmayacağı ortadadır. Hayvan başı destekleme,yem ve gübre faturalarında da destekleme yapılmasını iktidarımızda savunacağız.

Bölge insanının sosyal yardımlara ihtiyacı olup, sosyal yardımlar kanuni esasa bağlanıp aynen devam edecek, hak eden alacak, almak için iyi parti il başkanından kart almak zorunda kalmayacaksınız.

Çevreye saygılı olduklarını ifade eden il Başkanı Eroğlu, Alucra ve Şebinkarahisar’da ilana çıkılan yaban keçisi avının iptali için de dava açtıklarını söyledi.

Suşehri, Akıncılar, Gölova, Koyulhisar, Şiran, Alucra ve Çamoluk bağlısı Şebinkarahisar vilayeti kurulmasını destekleyeceğiz. Bu sayede her ilçenin ile uzaklığı ortala 45 km olacaktır.’ Dedi.

Kongrede bir konuşma yapan teşkilat başkanı Koray Aydının yardımcısı sayın Faysal Hacımustafaoğlu ise ‘İslamcı iktidarın 20 senede her ideolojiye büründüğünü savunarak, güneydoğuda açılım yüzünden şehit olan 800 vatan evladının hesabının sorulacağını ve mafia devletine dönüşen devletin düzenini sağlayacaklarını ifade etti.

Yine son sözü alan iyi parti genel başkan yardımcısı hemşerimiz de vatandaşlara iktidar sözü vererek herkese başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar