ARTVİN’DEN GİRESUN’A ‘İYİ’ ZİYARET

ARTVİN’DEN GİRESUN’A ‘İYİ’ ZİYARET

SEDAT KARAKAYA
Meral Akşener’in genel başkanlık koltuğunda olduğu İYİ Parti’de partisel ziyaretler devam ediyor.
Giresun’da da kurulduğundan bu yana siyasi çalışmalarını ilk gün gibi sürdüren İYİ Parti Giresun İl Başkanlığı önemli bir misafirini ağırladı.Partiyi Karadeniz’in incisi Artvin bölgesinde temsil eden İYİ Parti Artvin Kurucu İl Başkanı Filiz Akyüz,Giresun’a onur ziyaretinde bulundu. “Yüzünü güneşe dön” sloganlı partide partinin Giresun İl Başkanı Ahmet Memiş ve GİK (Genel İdare Kurulu Üyesi) olmakla beraber son seçimlerin milletvekili adayı Ünzile Yüksel tarafından karşılanan Akyüz ziyaretten son derece memnun kaldı.
Artvin ilinde İYİ Parti’nin seçim havasında olduğu gibi çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü ifade eden Akyüz,Giresun’daki çalışmaların da uzaktan takipçisi olduğunu,takdire şayan bulduğunu anımsattı.
İktidarın kendisini büyük göstermek için geçmişi kurcaladığını, gelişmiş devletlerin ise geleceği kurguladığını söyleyen partisinin genel başkanı Meral Akşener’in, “Bu devran böyle gitmeyecek, Türkiye iyi olacak” sözünü tekrarlayan Akyüz şunları kaydetti:
” İYİ Parti’nin, “Bugün geleceğin ilk günü” temasıyla gerçekleştirilen 4. Olağanüstü Kurultayı çalışmalarına başladı. Genel başkanımız sayın Meral Akşener hanımefendi orada kürsüde ne dedi? Artık biz varız, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Peki ne yapacağız? Milletimiz, İYİ Parti iktidarını hayal etmekle uğraşmayacak, görecek ve bilecek. Şüpheler yerini umuda ve inanmışlığa bırakacak. Demokrasi vizyonumuzu ortaya koyacağız. Hızlı karar alan, hızlı işleyen, ama aynı zamanda hesap veren, yeni bir sistem kuracağız. Herkesin görüşünü alıp, herkesin derdini dinleyip milletimizin her bir ferdinin hakkını koruyacak, yeni bir anayasa hazırlayacağız. Bize yüzde 51 yetmez. Öyle bir anayasa hazırlayacağız ki toplumsal mutabakat neymiş görecekler dedi.Aynen de öyle olacak.Bu partinin gücü değil Artvin,değil Giresun,değil Türkiye.Ülke dışında da fazlasıyla hissedilen bir parti olacak.”diye konuştu.
Başkan Memiş ve GİK Üyesi Yüksel ise ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.İYİ Parti Artvin Kurucu İl Başkanı Filiz Akyüz ziyaretinin ardından özel hazırlanan odasına çekilip istirahat ederken,ertesi gün hatıra çekimlerinin ardından kendisine sunulan ikramlarla ilden ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar