Ateş ve Su 2 – 2 Kişilik Oyunlar

Ateş ve Su 2 – 2 Kişilik Oyunlar

Ateş ve Su oyunu oynayanlar, oyunu çok beğenmişlerdir. Milyonlarca defa indirilen, akıllı telefonların vazgeçilmez oyunlarından biri haline gelen bu güzel oyun, seri haline getirilmiştir. 2 kişilik oyunları baz aldığınızda, her telefon ve tablette bulunması gereken Ateş ve Su, ikinci bölüm ile karşınızda. Ateş ve Su 2 oyunu, tek kişilik ya da çift kişilik oynanabilen, oynaması basit bir oyun.

Ateş ve Su 2 – 2 Kişilik Oyunlar

Ateş ve Su 2, bilgisayar 2 kişilik oyunları arasında yer alıyor. Sadece bilgisayarda değil, akla gelebilecek her türden akıllı telefon ve tablete de uyum sağlayan oyun, aslında Ateş ve Su adlı oyunun devamı niteliğinde. Oyunda amaç, karşınıza Ateş çocuk ve Su kız için farklı farklı çıkan engelleri aşabilmek. Bilindiği gibi iki başka karaktere sahip, iki başka element olan Ateş ile Su, biri için kolay olan engeli, diğeri için zor kılabiliyor. Ancak, ne ateş susuz, ne de su ateşsiz düşünülemiyor. Bölümler boyunca birbirine destek olacak iki arkadaş, basitçe kontrol edilip engelleri aşmalı.

Ateş ve Su 2 Flaş Oyun

Ateş ve Su 2 flaş oyun olarak derlenmiş ve flash ortamında oluşturulmuş basit bir oyun. Oyunun sadeliği ve basitliği oldukça dikkat çektiğinden, ilk bölümün ardından ikinci versiyonu da hızla piyasaya sürülmüştür. An itibari ile 3, 4, 5 ve 6. Bölümleri ile de Play Store ve AppStore’da bulunan oyun, özellikle çocukların vazgeçilmez oyunudur. Zekâ gerektiren, engelleri nasıl aşmanız gerektiğini düşündüren, her şeyden önemlisi de Ateş ile Su’yu ayrı ayrı bölüm sonlarına uğraştırmanız gereken oyun, iki kişilik oyunlar arasında sayılmaktadır. Görüntü kalitesi normal olan ve pek çok flaş oyun gibi 2D görüntü kalitesine sahip olan Fire & Water 2, buna rağmen oldukça eğlencelidir. https://www.habernediyor.com/bilim-teknoloji/ates-ve-su-2-oyunu-nasil-oynanir-h44134.html

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar