ATTAR, GENÇ YAZARLARIMIZI KABUL ETTİ

ATTAR, GENÇ YAZARLARIMIZI KABUL ETTİ

Gündem Gazetesi bünyesinde gazeteciliğe başlayan öğrenciler Rektör Attar ile röportaj için buluştu..Attar’ın açıklamalarını pek yakında gazetemizde bulabilirsiniz..

Giresun Üniversitesi  Girişimci Öğrenci Topluluğu üyeleri, AR-GE Koordinatörü Yrd. Doç. Osman SİRKECİ nezaretinde, Rektör Profesör Aygün Attar ‘a ziyarette bulunarak, topluluk faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptılar.

Sakarya Üniversitesi’nde 2 Aralık’ta gerçekleştirilen “2015 Uluslararası Yükseköğretimde Kalite Kongresi”ne 20 öğrenciyle katılarak, 7 bildiri sunduklarını belirten Yrd. Doç. Dr. SİRKECİ, “Giresun Üniversitesi olarak, Girişimci Öğrenci Topluluğumuzla yürüttüğümüz bu faaliyetimizle tüm dikkatleri üzerimize çektik. Oldukça verimli ve Üniversitemizin tanıtımı açısından son derece dikkat çeken katılımımız, öğrencilerimizin öz güven kazanması ve bir şeyleri başarabilmesi adına da çok şeyler kattı. Sizin desteğiniz ve yönlendirmenizle katıldığımız bu kongrede tek öğrenci topluluğu olarak dikkatler üzerimizdeydi. Destekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Topluluk Üyesi Öğrenci Büşra ATEŞ topluluk faaliyetleri hakkında bir bilgilendirme sunumu yaparken, toplantıya katılan tüm topluluk üyesi öğrenciler, topluluk faaliyetleriyle ilgili izlenimlerini ve tecrübelerini Rektör Attar ile  paylaşarak, teşekkür ettiler.

Prof. Dr. Aygün ATTAR ise; “Böyle bir toplulukla karşı karşıya olmaktan mutluluk duydum. Hepinize teşekkür ediyorum. Yeni bir topluluk olmanıza rağmen bu kadar kısa sürede bu kadar faaliyet ve tecrübe sahibi olmanız sevindirici bir gelişme. Kendinizi ifade edebilmeniz ve ne istediğinizi bilmeniz önemlidir. Kendinizi geliştirebilmeniz için; çok çalışmanız, sürekli araştırmanız ve çok fazla okumanız gerekiyor. Bunun için de özgüvenli, inançlı ve fedakârlık yapmanız gerekli. Faaliyetleriniz bunun başlangıcı olmuş. Umarım sürekli olur ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirirsiniz. Size bundan sonraki eğitim ve özel hayatlarınızda başarılar diliyor, yeni başlangıçların olacağı mutlu bir yeni yıl diliyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?