AYAĞIMIN ÜST KEMİĞİ KIRILDI

AYAĞIMIN ÜST KEMİĞİ KIRILDI

Bulancak Gençlik’te futbol oynuyorum. Bulancak Gençlik’in uzun yıllar Şampiyonluğunu elinden alan Şafakspor ile maçımız var..Ordu ilinden takviye futbolcular geldi.Lige iddialı giriyoruz..Şafakspor;  her yıl illerarası Amatör takımlar  şampiyonalarında Giresun karmasına 4-5 futbolcu veriyor..Erol Pamuk’un en iyi olduğu günler..

Bulancak Gençlik’te kaptanımız  Nihat Cürgül..Kardeşi Yüksel (tonik) takımın en iyisi.

Ballıca’da idman yapıyoruz..Kumluk saha..Yer yer çim var.   Solaçık futbolcumuz Kara Hasan “Zeki” diye bağırdı. Yuvarladığı bir topu işaret etti. Otların arasından siyah ufacık kaucuk topa benzer bir şey. Olanca gücümle vurdum. Vuruş o vuruş..Sağ ayağımın üstü hasar gördü..İdmanı bıraktım..Acılar içinde kıvranarak eve geldim..Babam bir kırıkçıya baktırdı..Ayağımı sardılar. Üst kemiğin kırıldığını öğrendim..Yıllarca ayakkabı giymede zorlandım..

Bu kırık beni o kadar etkiledi ki..Bir zaman futbol oynayamadım. Ben farkında değilim, yürüyüşümü de değiştirmiş..

Ankara Tapu Kadastro Okulunu kazandım..Mülakat için Ankara’ya gittim.Sağlık raporu gerekli.Doktora muayene olmak için kapıyı vurdum içeri girdim..Doktor şöyle bir baktı, “git tekrar gir” dedi..Aklım başıma geldi, ayağımdaki hasarı hatırladım…Yürüyüşüme dikkat ederek içeri girince sorun çıkmadı..Raporu aldık..Yürüyüşümdeki değişimi Dr.bile fark etmişti..

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?