AYAKLAR YORGANA GÖRE UZATILACAK

AYAKLAR YORGANA GÖRE UZATILACAK

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, yeni sezonda Süper Lige renk katmek istediklerini  ve kalıcı  olmak adına ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Yeni sezonda Süper Lig’de yapmak istediklerini aktaran Yeşil-beyazlıların teknik adamı Hakan Keleş “44 yıl sonra çıkılan Süper Lig’de kalıcı olmak istiyoruz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatıp iyi adımlar atmak hedefindeyiz. Karagümrük, Hatayspor gibi örnekler var. İyi bir kadro yapılanmasıyla başarılı oldular. Maddi olarak sıkıntılarımız var. Yeni oyuncular ve kadro yapılanmasıyla Süper Lig’e renk getirip başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

Genç teknik adam; “Geçen sene çok iyi işler yaptık, . Başkanımızla uzun zamandır dostluğumuz var. Burada en önemli şey uyumdu. Hiçbir sıkıntı çekmeden uyum içinde çalıştık. Bunu Süper Lig’e de yansıtmak istiyoruz. O da bana güveniyor. Ben de onunla beraber başarılı olacağımıza inanıyorum. Süper Lig’e yükseldik. İnşallah kaldığımız yerden güzel işler yaparak devam ederiz. Geçen sezon taraftarımızdan ayrı kaldık. İnşallah pandemi biter de taraftarımızla beraber Süper Lig’de keyif veren bir futbol izletiriz” diyerek sözlerini noktaladı.

İLK KEZ GİYECEKLER

Giresunspor’un yeni dönem kadrosunda da yer alacak oyunculardan dördü daha önce Süper Ligde forma giydi.

Kaptan Eren ve Mehmet Taş ile kaleci Tolgahan ve sol bek Hüsamettin daha önce Süper Lig tecrübesi edinirken, yerlilerden anlaşmak istenilen Caner, Hayrullah, Erol ve Sergen gibi oyuncular ise kalmaları halinde üst ligde ilk kez ter dökecekler.

Yeni sezonda da Çotanak armalı formayı giymesi beklenen yabancılardan Nalepa, Balde, Diaarra ve Sergio ise Süper Ligde ilk kez forma giyecekler. Öte yandan kaleci Onurcan ise Bursaspor kadrosunda yer almasına rağmen Süper Lig maçlarında görev alamamıştı.

NETLİK

Giresunspor yönetiminde kimlerin yeni sezonda da görevine devam edeceği henüz netlik kazanmadı.

Yeşil-beyazlılarda yapılacak olağan genel kurulda mevcut yönetimde yer alan isimlerden ayrılanların olup olmayacağı belli olmadı. Bir süredir İstanbul’da bulunan başkanın Giresun’a döndükten sonra yönetim kurulunu toplamayı planladığı ve bu toplantıda her idarecinin yeni sezon için düşüncesini öğreneceği edinilen bilgiler arasında.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar