AYDIN “BİR ANDA OLDU ŞOKTAYIZ”

AYDIN “BİR ANDA OLDU ŞOKTAYIZ”

Giresunspor forması giymiş olan, futbolu bıraktıktan sonra  yeşil sahalardan kopamayan ve  Antrenör olarak görev yapan Yılmaz Dağ’ın ani ölümü sevenlerini yasa boğdu.

Elazığspor Teknik Direktörü Cafer Aydın, Yardımcı Antrenör Yılmaz Dağ’ın vefat etmesinin ardından açıklama yaptı. Aydın, “Sohbet ediyorduk. Hiçbir şeyi yoktu. Bir anda oldu” dedi. .

KENDİNE ÇOK DİKKAT EDEN BİRİSİYDİ

Elazığspor Teknik Direktörü Cafer Aydın, “Antrenmandan sonra başkanla falan oturuyorduk. Sohbet ediyorduk. O herhalde kendini biraz kötü hissetti. Yukarı masörün yanına çıkıyor. Midem ekşidi diyor. Hocam başka bir belirti var mı diyorlar. O ara bir yürüyüp geliyor. Tansiyonum düştü sanırım diyor. Masör tansiyonunu ölçeyim diyor. Tansiyon aletini koluna takarken sağ tarafına doğru yere düşüyor. Orada müdahale ediyorlar. Ambulans çağırdık. Ambulans buraya gelirken de kalbi durmuş. Hastanede de müdahale ettiler. Ama kurtaramadık. Kendine çok dikkat eden, sigarası olmayan, içkisi olmayan, yediğine içtiğine çok dikkat eden vücuduna çok iyi bakan bir kardeşimizdi. Rabbim mekanını Cennet eylesin, taksiratını affetsin. Ailesine, tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Biz de şoktayız. Bir anlık 2-3 dakika içinde oldu bitti” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktör Aydın, “Antrenmandan 1-2 saat sonra oldu. Saat 2 gibi oldu olay. Odada oturuyorduk, sohbet ediyorduk. Hiçbir şeyi yoktu. Bir anda oldu. Futbolcumuz geldi hocam Yılmaz hoca düştü dedi. Biz yukarı çıktık. Ambulansa haber vermişler. Yukarı çıktık 2 dakika sonra ambulans geldi. Orada müdahale edip hastaneye getirdik ama kurtaramadık. Kulüpte iken masör kalp masajı yapıyor. Yolda gelirken kalbi bir daha duruyor 2 kere duruyor. Burada doktorlar müdahale ettiler. Ama kurtaramadık. Çok üzüntülüyüz. Herkes şokta. Takım, biz, yönetim… hepimiz şoktayız. Hiçbir şeyi yoktu. Otururken de sohbet ederken de bir şeyi yoktu. O ara midesi bulanınca mide yanması hissetmiş. Masörden mide yanması için ilaç istemeye gidiyor. Olay o anda oluyor” şeklinde konuştu.

ÇOK İYİ BİR İNSANDI

Cafer Aydın, “İşine aşık, futbolu çok seven, her şeyden önce çok iyi bir insandı. Onun gibi değerli bir kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Şoktayım. Rabbim tahsilatını affetsin, mekan Cennet olsun. Ailesine, eşine, tüm sevenlerine sabırlar diliyorum. Elimizden bir şey gelmiyor. Şoktayız. Şu anda ne diyeceğimizi bilemiyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar