AYDIN KUTLADI

AYDIN KUTLADI

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, Cumhuriyetin 100’üncü yılını daha coşkulu kutlayacaklarını söyledi.

Milletvekili Aydın; “Şanlı tarihimizin en önemli dönüm noktalarından olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yılını icra etmenin mutluluğu içerisindeyiz. 99 yıl önce “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” ilkesiyle Cumhuriyetimiz ilan edilmiş, milletimizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması yolunda en önemli adım atılmıştır. Ecdadımızın emaneti olan Cumhuriyetimizi korumak, muhafaza etmek ve yüceltmek millet olarak en önemli sorumluluğumuzdur. AK Parti olarak bizlerde bu sorumluluğun bilincinde ülkemiz demokrasisini güçlendirmeye devam ederek 1 yıl sonra Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümünü daha büyük bir coşku ve iftiharla; birlik ve beraberlik içerisinde kutlayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 99. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi, rahmet, saygı ve şükranla anıyor, aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?