AYDOĞAN, HAKEMLERİNE GÜVENİYOR

AYDOĞAN, HAKEMLERİNE GÜVENİYOR

İl Hakem Kurulu Başkanlık koltuğuna geçtiğimiz haftalarda oturan Veysel Aydoğan, yeni sezonu heyecanlı bir şekilde beklediklerini, hakemlerin hazırlıklarına devam ettiğini söyledi.
Zor ve yorucu bir sezonun kendilerini beklediğini kaydeden Aydoğan “ Profesyonel ligler devam ediyor. Artık gözler Amatöre doğru kaymaya başladı. Bölgesel Amatör Lig 2 hafta sonra başlayacak. Orada görev yapan arkadaşlarımız var. Hepsi alın teri dökecek. Ekim ayında ise Amatör kümelerde heyecan başlayacak. Hakemlerimiz hummalı bir şekilde çalışmalarına devam ediyorlar. Hepsine güveniyorum.” Dedi.
Tüm takımlara başarılar dileyen Aydoğan “ Bütün kulüpler bizim için değerli. Şayet lig öncesi kurallarla ilgili öğrenme istekleri varsa bize başvurmaları yeterli. Teknik heyetlerin, Yöneticilerin ve Oyuncuların bilgi sahibi olmaları Hakem kardeşlerimin de işlerini kolaylaştırır, itirazlar en aza iner. Birlikte hareket edersek daha verimli olunur. Yeni sezon öncesi bütün takımlara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar