AYHAN, AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY

AYHAN, AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY

AK Parti Merkez İlçe 7.olağan kongresi öncesinde şehir de önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.
Türkiye Otelciler ve kahveciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı, Giresun Otelciler ve aynı zamanda Öz Giresun Esnaf Sanatkârlar kredi kefalet kooperatifi Başkanı Ercan Ayhan nezaket ziyaretinde bulundu. Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu söyledi.
Ayhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “18 yıldır üyesi ve merkez ilçe delegesi olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyduğum partime daha fazla hizmet edebilmek için AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’na adayım. Sessiz çoğunluğun sesi olacağım AK Parti çatısını Giresun’dan daha yükseklere taşıyarak merkez ilçenin oy oranını yükseltmek en büyük hedefim olacak. Bu kararı verdikten sonra önce şehirde gerekli görüşmeleri yapıp daha sonra Ankara’da da gerekli görüşmelerde bulundum. Bugün itibariyle de şehirde çalışmalarıma hız verdim.
Bu zamana kadar AK Parti’de görev yapan tüm ilçe başkanlarına, yönetim kurullarına ve tüm teşkilat mensuplarına öncelikle teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlu davasında liderimize yol arkadaşlığı ederek, Giresun’daki Ak Parti çıtasını daha yükseklere taşıyabilmek en büyük hedefimdir. Çıkmış olduğum bu yolda tüm halkımızın desteklerini ve dualarını bekliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun, Allah’ım çıkmış olduğumuz bu hizmet yolculuğunda bizleri utandırmasın inşallah “dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?