” BAŞARILARIMIZ İLE ÇOK KONUŞULACAĞIZ”

” BAŞARILARIMIZ İLE ÇOK KONUŞULACAĞIZ”

Giresunspor Teknik adamı Hakan Keleş,  Taraftarların gururla izleyecekleri bir takım yaratmak adına yoğun bir tempo ile çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Giresunspor Teknik patronu Keleş “Sosyal medyada görüyoruz, taraftarlarımız heyecanlı. Onlardan isteğimiz bu konuları kafaya takmasınlar. Çünkü her şeyin iyi olması için uğraşıyoruz ve Ağustos 15’te lig başladığında gururla izleyecekleri bir takım karşılarında olacak” dedi.

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, heyecanla yeni sezon transferlerini bekleyen taraftarlara mesaj göndererek; “Çotanaklar’a yakışır kadro kuracağız, merak etmesinler” dedi.

Çok yoğun bir şekilde transfer çalışmalarının devam ettiğine vurgu yapan Hakan Hoca; “Anlaştığımız oyuncu, görüşme halinde olduğumuz futbolcular var. Teklif götürüp, yanıt beklediklerimi de var. Başkanımız Hakan Karaahmet Bey tamamen bu konuya odaklandı ve günün büyük bir bölümünde transfer konusunda çalışmalar yapıyor. Taraftarlarımız biraz daha sabırlı olsunlar. Güzel bir kadro oluşturarak yola çıkacağız” diye konuştu.

İsim yapmış oyunculardan daha çok geçen sezonki gibi nokta atışlar yapmak istediklerini ifade eden Hakan Hoca; “Oyuncunun geçmiş dönemlerde hangi takımlarda ne yaptığı önemli değil, transfer ettiğinizde size nasıl bir katkı sunacağı önemli. Futbolu isim oynamıyor. Bu nedenle yaş ortalamasını çok yüksek tutmamak istiyoruz. Sosyal medyada görüyoruz, taraftarlarımız heyecanlı. Onlardan isteğimiz bu konuları kafaya takmasınlar. Çünkü her şeyin iyi olması için uğraşıyoruz ve Ağustos 15’te lig başladığında gururla izleyecekleri bir takım karşılarında olacak. Giresunspor Süper Ligde başarıları ile konuşulacak” şeklinde konuştu.

GÖRÜŞMELER

Yeşil-beyazlıların idarecilerinden Sinan Akgün: “Giresunspor Ailesi’ne kısa süre içerisinde yeni Çotanaklar katılacak. Görüşme halinde olduğumuz oyuncular var. Kesin anlaşma yapmadan kulübümüzden her hangi bir açıklamanın yapılması söz konusu değil” dedi.

Giresunspor idarecilerinden Sinan Akgün, çok kısa bir süre içerisinde yeni Çotanaklar’ın takıma katılacağını ifade etti.

Transfer çalışmalarını Başkan Hakan Karaahmet’in bizzat yürüttüğünü dile getiren Akgün; “Başkanımız ile sürekli görüşüyoruz. Hangi konu olursa olsun başkanımız bizi bilgilendiriyor. Şunun müjdesini verebiliriz, çok yakın zaman zamanda Giresunspor Ailesi’ne yeni Çotanaklar katılacak. Görüşme halinde olduğumuz oyuncular var. Kesin anlaşma yapmadan kulübümüzden her hangi bir açıklamanın yapılması söz konusu değil” şeklinde konuştu.

FİYAT KONUSU

Futbolcuların talep ettiği rakamların inanılmaz derecede yüksek olduğunu kaydeden Akgün; “Kulüpler transferde yol aldıkça, takım kadroları şekillendikçe fiyatlar elbette düşecek. Bir Fenerbahçe gibi ya da Galatasaray gibi milyon dolarlar harcayacak bir bütçeye sahip değiliz. Böyle paraları sözleşmelere yazmamız da, bulmamız da imkânsız. Giresunspor bütçesine göre hareket edecek. Sadece bugününü değil yarınları da düşünmek zorundayız. Verebileceğimiz rakamlara en iyi transferleri yapacağız. Bundan kimsenin endişesi olmasın” dedi.

TAKVİYE

Yeşil-beyazlı ekibimiz, 2021-2022 sezonu öncesinde kadrosunda hemen hemen her mevkiye takviye yapacak. Geçen sezon kadroda yer alan oyunculardan İshak Doğan ile sözleşme uzatılmayacak. Hüsamettin’in alternatifi olarak yerli bir oyuncu düşünülse de kriterlere uyan bir futbolcu olmadığından bu bölgeye yabancı transferi gündeme geldi.

STOPER

Giresunspor’un söz kestiği Brezilyalı savunma oyuncusunun Douglas Bacelar’ın olduğu öğrenildi.

Daha önce ülkesinde Sao Paulo ve Chapecoense takımlarında Seri A tecrübesi edinen 30 yaşındaki stoper son olarak ise Ukrayna Premier Lig ekiplerinden Dnipro takımının başarısı için ter dökmüştü. Giresunspor’un Sambacı ile her konuda anlaştığı ve birkaç gün içerisinde resmi sözleşmenin imzalanacağı öne sürüldü.

LOCALAR

Bir süre önce fiyatları açıklanan Çotanak Spor Kompleksi’nde bulunan localara il dışından da taleplerin olması Yöneticleri sevindirdi.

Yeşil Beyazlılar’da hedefin ise lig başlayana kadar tüm locaları kiralayarak, bütçeye ekstra gelir elde etmeyi istediği gelen bilgiler arasında.

Bilindiği üzere localar 250 bin TL’den, VIP’ler ise 500 bin TL’den satışa sunulmuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar