” BAŞARILI KADRO MUTLAKA KURULACAK”

” BAŞARILI KADRO MUTLAKA KURULACAK”

Ağustos ayının ortasında başlayacak olan Süper ligde yerini alacak olan Giresunspor, transfer çalışmalarında hata yapmamak için aceleci bir tavır sergilemiyor.

4 takımın küme düşecek olması takımların işi daha fazla sıkıya almasına sebep olurken 44 yıl sonra hasret kaldığı lige çıkan Giresunspor, kalıcı olmak adına bir takım oluşturacak.

Giresunspor  Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet “Taraftarlarımız merak etmesinler. Onların heyecanla yeni transferleri beklediklerini biliyoruz. Giresunspor’u Süper Ligde başarı ile temsil edecek kadroyu mutlaka oluşturacağız “dedi.

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, transfer çalışmalarını oldu bittiye getirmeyeceklerini dile getirdi.

Başkan Karaahmet; “Malum transfer döneminin içerisindeyiz ve taraftarlarımızın heyecanla Süper Lig kadrosunun oluşmasını beklediklerini biliyoruz. Onlardan isteğimiz birazcık sabırlı olsunlar. Süper Lige terfi etmenin sevincini yaşamaya devam etsinler. Ne yaptığını bilen bir yönetimiz. Süper Ligde Giresunspor’un başarılı olacağı kadroyu mutlaka oluşturacağız” dedi.

Transfer çalışmalarını aceleye getirmeyeceklerini dile getiren Başkan Karaahmet; “Bu işler oldu bittiye gelmez. Bütçemiz ve planlarımız belli. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bütçemiz dahilinde en iyi oyuncuları Giresunspor’a kazandırmak amacındayız. Bizim transfer politikamız geçen sezonki gibi. Alt liglerden de oyuncu alabiliriz, Balde ve Sergio ile Nalepa’da olduğu gibi takımımıza katkısının çok fazla olacağını düşündüğümüz yabancılar da. Dediğim gibi taraftarlarımız merak etmesinler. Giresunspor’u Süper Ligde başarı ile temsil edecek kadroyu mutlaka oluşturacağız” ifadelerini kullandı

YERE SAĞLAM BASILACAK

GZT Giresunspor Kulüp Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, Süper Lig’de başarılı olmak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Karademir, yaptığı açıklamada; “44 yıl aranın ardından yükseldiğiniz Süper Lig’de kalıcı olmak hedefindeyiz. Bu hedefimiz doğrultusuna çalışmalarımız sürüyor. Bir yandan iç ve dış transfer görüşmelerinde bulunurken, diğer taraftan da kulübümüze maddi kaynak oluşturmak için yoğun çaba harcıyoruz. Kulüp başkanımız Hakan Karaahmet bir süredir İstanbul önemli görüşmelerde bulunuyor. Bu görüşmelerin detaylarıyla ilgili ilerleyen süreçte gerekli açıklamalar yapılacak. Taraftarlarımızın gönülleri rahat olsun. Süper Lig’de 2021-2022 sezonunda herkes ayakları yere sağlam basan, günübirlik değil kalıcı hedefler peşinden koşan bir Giresunspor izleyecek” şeklinde konuştu.

KOMBİNE BİLET

Sabırsızlıkla şimdiden yeni sezonun başlamasını bekleyen Giresunspor taraftarlarında, kombine biletlerin ne zaman satışa sunulacağı yönünde beklenti  giderek büyüuor. Giresunspor’un iç saha maçlarına ev sahipliği yapacak 22 bin 28 seyirci kapasiteli Çotanak Spor Kompleksi’ndeki yerlerini şimdiden ayırtmak isteyen Çotanaklar, çok büyük bir heyecanla kombine bilet fiyatlarının açıklanmasını ve satışa sunulmasını bekliyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar