Başbakan Binali Yıldırım, 4 Nisan’da Giresunlulara Seslenecek

Başbakan Binali Yıldırım, 4 Nisan’da Giresunlulara Seslenecek

16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği referandumu öncesi il mitinglerine start veren Başbakan Yıldırım’ın 4 Nisan Salı günü Giresun’da miting düzenleyeceği belirtildi. Yıldırım, referandum için Giresunlulardan “EVET” oyu isteyecek.

 

 

AK Parti Giresun İl Başkanı Ali Tütüncü,Başbakan Binali Yıldırım’ın Giresun’da miting yapacağını açıkladı

Tütüncü; ”Başbakanımız  Binali Yıldırım, 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması öncesi il il dolaşarak, evet desteği istiyor. Başbakan Yıldırım’ın 4 Nisan’daki durağı ilimiz  Giresun olacak. Yıldırım’ın 4 Nisan Salı günü Osman Ağa Meydanı’nda Giresunlulara seslenmesi bekleniyor”dedi.

 

AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, 16 Nisan’da yapılacak olan anayasa değişikliği referandumu öncesi, il, ilçe teşkilatlarından kadın kollarına, gençlik kollarından mahalle temsilcilerine kadar tek yürek, tek vücut, “Güçlü bir Türkiye için” çalıştıklarını ifade etti.

 

16 Nisan’da milletin istikrardan yana, daha güçlü ve büyük bir Türkiye için ‘Evet’ diyeceğini belirten İl Başkanı Tütüncü, başta Giresun halkı olmak üzere Türk halkına güvenlerinin tam olduğunu, milletin cunta anayasasına son vereceğini kaydetti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?