BAŞER:DAVUTOĞLU CUMA GÜNÜ GİRESUN’DA..

BAŞER:DAVUTOĞLU CUMA GÜNÜ GİRESUN’DA..

Gelecek Partisi Giresun Merkez ilçe Başkanı Mustafa Başer,Davutoğlu’nun katılacağı il kongresine tüm vatanadşları davet etti.

Ekonominin kötü gittiğini ve çözümün Gelecek partisinde olduğunu anlatan Başer”    İşsizliğin arttığı ,geçim sıkıntılarının dayanılmaz hale geldiği, haksızlık ve adaletsizliğin  hat safhaya çıktığı günümüzde gencimizin, işçimizin, emeklimizin ,esnafımızın ve toplumun tüm kesiminin gerek yerel yönetimlere gerekse merkezi iktidara olan güveni artık kalmamıştır. Çiftçimiz daldaki fındığa umut bağlamış olup halen dahi iktidardan fındık fiyatı ile alakalı bir somut açıklama gelmemesi üreticimizi endişeye sevk etmektedir. Geçen seneye göre döviz kurundaki artış %120 , piyasadaki  fiili enflasyon %300,akaryakıt %310 artmışken ;üreticimiz fındık taban fiyatında ,bu artışlar dikkate alınarak  artış beklemektedir. İktidar mensuplarından üreticimiz adına ,fındık hasadına başlamadan muhakkak bir adım bekliyoruz. Fındık Giresun ölçeğinde üreticimizin alın teri ,aynı zaman da ülkemize de  katma değeri yüksek bir mamuldür. Fındığın başkenti Giresun olup ,fındık ürünü ile geçinen direkt ve dolaylı  milyonlarca insanımız vardır.

Gelecek Partisi iktidarında üreticimiz mamulünü dövize endeksli olarak, hak ettiği değerini alacaktır. İşsizimiz iş sahibi olacak, üretim bazlı teşvik ve destekler artacaktır. Üniversite mezunu genç kardeşlerimiz GELECEK’e umutla bakacak iş garantili eğitimlerin önü açılacaktır. İşçimiz ,memurumuz enflasyon karşısında ezdirilmeyecek, ülkemizin doğal kaynakları aktif olarak kullanılacaktır.Ülkemizi girdiği bu dar boğazdan GELECEK kadroları çıkaracak haksızlık ve yolsuzluk son bulacaktır. Haksızlıkla ,yolsuzlukla ve yoksullukla mücadele ederek ,yanlış yapanlara hesap sorulacaktır. Bu anlamda Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve Genel Başkan Yardımcılarımızın da katılım sağlayacakları ,22.07.2022 Cuma günü Hüseyin Restourant ‘ta saat 13:00 ‘da gerçekleşecek olan Gelecek partisi Giresun 1.olağan il kongremize tüm halkımızı davet ediyor ,GEL KATIL GELECEKTE SENİNDE UMUDUN ,SENİNDE SÖZÜN  OLSUN diyorum. “dedi.Haber:Hakan Çelebi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?