BAŞER’DEN BEKTAŞ’A CEVAP

BAŞER’DEN BEKTAŞ’A CEVAP

AK Parti Merkez ilçe başkanı Mehmet Başer, CHP Merkez ilçe Başkanı Murat Bektaş’a cevap verdi.Başer”Millet bahçesinin yapımı ile ilgili  açıklama yapan CHP Merkez İlçe başkanı Murat Bektaş, bilgi kaynaklarından aldığı bilgileri araştırmadan, incelemeden gerçeklik payını öğrenmeden Giresun kamuoyunu yanlış yönlendirme gayretlerini sürdürmeye devam ediyor.”dedi

Başer şu noktalara dikkat çekti

“Bir defa baştan şunu söyleyeyim.

Giresun millet bahçesinin yapımı söz verildiği gibi yerine getirilecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Sayın Cumhurbaşkanımızın vermiş olduğu hiçbir söz havada kalmamıştır. Verilen sözler ve vaatler her zaman yerine getirilmiştir.Giresun’umuza millet bahçesi kazandırma sözü de yerine getirilecektir.

Yapım İhalesini alan firmanın işi bıraktığı doğrudur. Bu firma bıraktı diye yapım işi duracak değildir. Usulü dairesinde iş başka bir müteahhit firmaya verilerek yapım devam eder.

Bektaş’ın firma hakkındaki devleti zarara uğrattığı yönündeki iddialara gelince, elinde iddialarını kanıtlayacak belgeleri varsa bunu da ilgili makamlara verebilir, şikayet edebilir. Hukukçu olduğu için bu işin usulünü de iyi bilir diye düşünüyorum

Bektaş’ın ifade ettiği gibi eski stadyumun yıkımı sırasında oluşan, demir, hurda vs. malzemelerin yapım ihalesini alan firma tarafından alındığı da doğru değildir. Çıkan hurdalar usulü dairesinde yapılan yazışmalar sonucu bedeli mukabilinde M.K.E verilmiştir.

Hal böyle iken, CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş’ın Kamuoyunu eksik ve yanlış bilgilerle meşgul etmesini, Giresunlu hemşehrilerimizin takdirine bırakıyorum.

Netice itibariyle; Yerel seçimler öncesinde, Belediye Başkanımız Sayın Aytekin Şenlikoğlu’nun önemli projelerinden biri olan, millet bahçesi projesi tamamlanarak Giresun’umuzun  hizmetine sunulacaktır. Şimdiden Hayırlı Olsun”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?