Başkan Aksu Dereli Sarıyakup Derneğini ziyaret etti

Başkan Aksu Dereli Sarıyakup Derneğini ziyaret etti

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Dereli Sarıyakup Köyü Derneği’nin Giresun Hacısiyam Mahallesi Okumuşsoy Sokak’ta bulunan dernek lokalini ziyaret etti.
Dernek Başkanı Hidayet Güven ve üyelerle sohbet eden Başkan Aksu, 2010 yılında kentsel ile ilgili Türkiye’de sayılı projelerden birini hazırladıklarını belirterek; “Ancak çevre illere sağlanan rakamların onda birini Giresun’a vermediler. Bu nedenle Giresun’da kentsel dönüşüm sağlanamadı. Birde sizlere doğalgaz ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Doğalgazın şehrin her noktasına ulaşması için mücadele veriyoruz. Yaptığımız yollar doğalgaz hattı için kazılıyor. Ne yapalım bu hizmeti vatandaşlarımıza ulaşması için belediye olarak büyük bir yük aldık. İnanın doğalgazın belediye bütçesine getirdiği yük, 60 milyon liradan daha fazladır. Şehrin büyük bir bölümü bu hizmete kavuştu. AKSA ve belediyemiz koordineli şekilde çalışmalarını sürdürüyor” dedi.
Başkan Kerim Aksu, ziyarete katılan vatandaşların sorularını yanıtlayıp, her zaman kendileri ile iletişim halinde olduklarını ifade etti. Dereli Sarıyakup Derneği ziyaretine Tepeköy Dernek Başkanı Kesim Kırkaya ve Kızıltaş Dernek Başkanı Kamil Ataş’ta katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?