Başkan Aksu’dan, Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Aksu’dan, Kurban Bayramı Mesajı

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Aksu, kutlama mesajında şu duygu ve düşünceleri paylaştı:

“Değerli Hemşerilerim;

Beraber Mübarek Kurban Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; sevgi, saygı, kaynaşma, dayanışma ve hoşgörü günleridir.

Bu bayram gününde aramızda olamayan, vatan uğruna şehit düşen kahraman kardeşlerimi bir kez daha minnetle, rahmetle anıyor, ailelerinin bayramını kutluyor, sabır dileklerimi tekrarlıyorum. Kahraman gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bayram demeden, gece gündüz vatan görevinde bulunan askerlerimizin, polislerimizin bayramını kutluyor, millet olarak yanlarında olduğumuzu hatırlatıyorum.

Kurban Bayramının tüm dünyada barış rüzgârları estirmesini, çocukların savaş korkusuyla değil, sevgi dolu uyanmasını diliyorum. Giresunlu hemşerilerimin aileleri ve sevdikleri ile sağlık, mutluluk, huzur içersinde bir bayram geçirmesini diliyorum. Sağlık sorunları bulunan vatandaşlarımıza acil şifalar ve iyi bayramlar dileklerimi iletiyorum.

Ülkemizde son zamanlarda yaşadığımız terör ortamının bitirilmesini, savaşın değil barışın egemen kılınmasını, kinin değil, sevginin yeşermesini, beraber kardeşçe yaşamanın hepimizin önceliği olmasını temenni ediyorum.

Kurban Bayramının hepimize güzellikler getirmesi dileklerimle, tüm hemşerilerimin, çocukların, gençlerin, teyzelerin, amcaların, annelerin, babaların bayramını kutluyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?