BAŞKAN EMÜR HIZLI BAŞLADI

BAŞKAN EMÜR HIZLI BAŞLADI

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi startını muhteşem bir etkinlikle veren Keşap Belediye Başkanı ve Keşap Ak parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür ilçe halkının sorunları ile taleplerini dinlemeye devam etti.
Emür, son olarak belediye nikah salonunda Keşaplı balıkçılarla bir araya geldi.
Burada bir konuşma yapan Emür, Keşap halkının kendilerine verdiği desteğin hizmet olarak yine kendilerine döndüğünü söyledi.
Toplumun her kesimine olduğu gibi balıkçı esnaflarının da her zaman yanlarında olduklarına vurgu yapan Emür, merkez balıkçı barınağının şartlarının daha iyi olması için ilgili kurumlar neslinde ciddi girişimlerinin olduğunu aktardı.
Emür, şöyle konuştu: “Keşap Belediye Başkanı olarak göreve geldiğimiz günden bu yana tüm esnafımızın yanında olduğumuz gibi balıkçı esnafımızın da yanında olduk. İkinci etabın başladığı noktada balıkçı barınağımız çok sıkıntılıydı. Her büyük dalgada sular içeri gidiyordu ve kayıkları parçalıyordu. Sorunu çözmek için yoğun çaba harcadık. Bir buçuk milyon liralık ödenek çıkarılmasını sağladık ve hem taban desteklenmesi hem de uzatılması olmak üzere merkez balıkçı barınağımızda iyileştirme çalışmasına vesile olduk.”
Belediye olarak imkanlar ölçüsünde balıkçılara her türlü desteği sağlamaya devam edeceklerinin altını çizen Emür, “İlçemizde bulunan balıkçı esnaflarımızla bir araya gelerek gerek sorunları gerekse bizden istedikleri istek ve önerilerini dinleyerek istişare gerçekleştirdik. Koşulların iyileştirilmesi için hep birlikte çözüm önerileri geliştirdik. Bizler belediyemizin imkanları ölçüsünde sizlerin ve diğer esnaflarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
“GÖNÜLLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Başkan Mehmet Emür, “Bir Sevdadır Keşap” anlayışıyla Keşap’ta gönül belediyeciliği en iyi şekilde ortaya koymaya devam ediyor.
Çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmama gayretinde olan Emür, son olarak Loca apartmanı sakinlerine konuk oldu, kendilerinin hayır dualarını aldı.
Başkan Emür, “Tevazuyla, Samimiyetle Loca apartmanında komşularımızla buluştuk. İnşallah gayreti de hep birlikte başaracağız. Hizmet aşkı ile çıktığımız bu yolda, çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz ve dinleyeceğiz. Çünkü gönüller yapmaya geliyoruz. Vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?