BAŞKAN GÖRELE OFD ŞUBESİNİN KONGRESİNE KATILDI

BAŞKAN GÖRELE OFD ŞUBESİNİN KONGRESİNE KATILDI

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçede faaliyetini sürdüren Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesinin genel kurul kongresine katıldı.

Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi Başkanlığına tekrar seçilerek güven tazeleyen Asiye Divli’yi tebrik eden Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Divli’ye başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesinin çok önemli işlere imza attığını belirten Erener, “Bizler toplum olarak herkesin birer engelli adayı olduğu bilinciyle hareket etmeliyiz. Onların dertlerine ortak, onların toplumsal hayatına katkı sağlamalıyız. Bu anlamda Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi Asiye Divli başkanlığında çok önemli işlere imza atıyor. Ben hepsini canı gönülden kutluyorum.  Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesinin ve engelli kardeşlerimizin her zaman yanında ve destekçisi olduk, olmaya da devam ediyoruz” dedi.

Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi Başkanı Asiye Divli ise, Erener’e teşekkür ederek, derneğe sağladığı desteklerden dolayı plaket takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar