Başkan olmadan yola devam!

Başkan olmadan yola devam!

Yönetim kurulu ile birlikte yoluna devam eden 1926 Bulancakspor da oyuncu transferleri de birbiri ardına yapılıyor. Yeni bir başkan arayışında olan 1926 Bulancakspor da sezon öncesi de futbolculara önceki gün bir miktar da ödeme yapıldı. Kulüp de yapılan ödemeler ile lig öncesi önemli bir sorunda halledilmiş oldu.
Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ın, kulübe maddi ve manevi destek olacağını ifade etmesinden sonra, futbolculara ödeme yapılması yüzleri güldürdü. Yeni transferler ile anlaşma sağlandı. Yönetim kurulunu oluşturduktan sonra futbolcu transferine hız veren 1926 Bulancakspor da yeni oyuncularda kulüpte imzalarını attılar.
Kulüp binasında yapılan imza törenine 1911 Çerkezköy’den Mert Akkül, Krd. Ereğli’den Muhammet Kurt, Çarşambaspor’dan Özcan Alkan, Ceyhanspor’dan Çağdaş Çevik, Ünye 1957’den Doğan Cankurtaran, Burçak Oğuzhan, İlhan Can ve Giresunspor’dan Bilal Dizdar katılarak 1926 Bulancakspor’lu oldular.
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
Yeni transferler ile kadrosunu güçlendirmeye çalışan 1926 Bulancak sporda çalışmalar günde iki kez olmak üzere Bulancak ilçe stadyumunda yapılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?