BAŞKAN ŞENLİKOĞLU HİZMET SEFERBERLİĞİNDE

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU HİZMET SEFERBERLİĞİNDE

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 31 Mart Seçimleri öncesi Giresun halkına vaat ettiği proje ve yatırımların takibini yapmak ve sürecin hızlandırılmasını sağlamak için başlattığı hizmet seferberliğini aralıksız sürdürüyor.
Hafta içerisinde Ankara’ya giden Başkan Şenlikoğlu, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın ile birlikte başkentte ilimiz adına çok önemli temaslarda bulundu.
Giresun’u her yönüyle marka bir şehir yapmak için büyük bir çaba harcayan ve bu anlamda Başkentte adeta karargâh kuran Başkan Şenlikoğlu, Devlet Su İşleri Genel Müdür Yardımcısı Kaya Yıldız ile bir araya geldi.
Bu görüşmede, Giresun’un su ihtiyacını karşılayacak ve vatandaşların daha kaliteli su içmesini sağlayacak İçme Suyu Projesi’nin detayları görüşüldü.
İçme Suyu Projesi’ne gereken desteğin verileceğinin sözünü alan Başkan Şenlikoğlu, “Teknik açıdan şehrimizin altyapı kapasitesinin geliştirilmesi, yeni su kaynaklarımızın değerlendirilmesi ve eksikliklerin tespitini örnekleriyle gösterip, çözüm önerilerimizi sunduk. Devlet Su İşleri Genel Müdür Yardımcısı Kaya Yıldız’a misafirperverliği için teşekkür ederim” dedi.
Başkan Şenlikoğlu, Milletvekili Aydın ile birlikte şehrimizin çehresini değiştirecek projelerin plan aşamalarını görüşmek ve bir an önce uygulamaya geçirilmesini sağlamak amacıyla da, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürü Yavuz Erdal Kayapınar’ı ve ardından TOKİ Başkanı Ömer Bulut’u makamlarında ziyaret etti.
Başkan Şenlikoğlu, “Projelerimizi en kısa sürede gerçekleştirmek için ilgili Bakanlıklarımız ve Müdürlüklerimiz ile sürekli temas halindeyiz. Projelerimizi yakinen takip eden ve bizler gibi aynı hassasiyeti gösteren Genel Müdürümüze ve TOKİ Başkanımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?