BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NUN NEVRUZ BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NUN NEVRUZ BAYRAMI MESAJI

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, 21 Mart Nevruz Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Şenlikoğlu mesajında: ”Bereketin simgesi, doğanın yeni bir enerjiyle uyanışı, yüreklerimizin yeni umutlarla dolup taştığı ve yeni bir baharın müjdecisi olan Nevruz’un ülkemiz ve dünya insanı için iyilik ve güzelliklerin başlangıcı olması temennisinde bulunuyorum.” dedi.

Nevruzun geçmişten günümüze kadar barış içinde kutlanıldığını ve bundan sonra da, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağını vurgulayan Başkan Şenlikoğlu şunları kaydetti:

”Nevruz bereketin simgesi, doğanın yeni bir enerjiyle uyanışı, yüreklerimizin yeni umutlarla dolup taştığı ve yeni bir baharın müjdecisidir. Yeni güzel yolculukların da başlangıcı olan bu anlamlı günü, bireysel ve toplumsal sevgi, saygı, hoşgörü, birlik beraberlik ve dayanışma içinde kutlamamız gerekir. Bizler de kültürümüzü, örf ve adetlerimizi yaşatmalı, bizden sonraki genç nesillere miras olarak bırakmalıyız. Çünkü bizler kültürümüzle ileriye gidecek, yaşattığımız değerlerle var olacağız. Bu güzel bahar mevsiminin başlangıcı olan Nevruzun beraberinde tüm dünyaya sağlık barış ve kardeşlik getirmesi yönündeki dileklerimle ’Nevruz Bayramımız’ kutlu olsun.’’

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar