BAŞKAN YAKAR: “HAİN İÇERİDEN OLUNCA KAPI KİLİT TUTMAZMIŞ”

BAŞKAN YAKAR: “HAİN İÇERİDEN OLUNCA KAPI KİLİT TUTMAZMIŞ”

Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar Çarşamba Gecesi Ankara’da meydana gelen terör saldırısı sırasında  28 vatan evladının hayatını kaybetmesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yakar mesajında “Yüreğimize bir ateş daha düşürdüler!

Bu milleti asla yıldıramayacaklarını anlayan hain terör örgütü bu seferde can damarımızdan, başkentimizden bizi vurmaya kalktı. Şunu iyi bilesiniz ki sonunuz yakındır. Asla emellerinize ulaşamayacaksınız. Bu millet bin yıldır sizin gibilerle mücadele ediyor. Mazlum yüreklere düşürdüğünüz bu ateş bir gün tüm hainleri yakacaktır…” dedi

HAİN İÇERİDEN OLUNCA KAPI KİLİT TUTMAZMIŞ

Yakar mesajına “Hain içeriden olunca kapı kilit tutmazmış. Devletimiz tüm imkanları ile terörle mücadele konusunda seferber oldu. Ancak dört bir yanımız hainlerle dolu. Sürekli ülkemizde ifsat hareketi yapan örgütler var.

HEDEF EZAN VE BAYRAK

Bin yıllık şanlı tarihimizi böyle adi yollarla karalamak, ve yok etmek isteyenlere biz tarih boyunca olduğumuz gibi bugünde cevabımızı vereceğiz. Bugün yaşananlara el ovuşturanlar, bıyık altından gülenler tarih önünde hesap vereceklerdir.

Bu düşünce ile Ankara’da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybedenlere Yüce Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?