BATLAMA’DA KERİM AKSU RÜZGARI…

BATLAMA’DA KERİM AKSU RÜZGARI…

Giresun Belediye Başkanı ve millet ittifakının belediye başkan adayı Kerim Aksu Batlamalıların buluşma yemeğinde net konuştu, ”Ağaların beylerin değil halkın adamıyım” dedi.
Belediye Meclis Üyesi adayı Harun Cici’nin Almina Restoranda düzenlediği Batlamalıların buluşmasına davet edilen Başkan Aksu alkışlar ve meşalelerle karşılandı. Bütün konukların tek tek elini sıkıp katıldıkları için teşekkür eden Başkan Aksu yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:” El ele kol kola belediyeyi tekrardan halk ile yani sizlerle yönetmeye devam edeceğiz.”
Başkan Aksu konuşmasına şöyle devam etti; ”İyi ki seçim var, iyi ki seçme seçilme hakkımız var. İyi ki demokrasi var. Bizlerin demokratik halklarımızı kullandığımız en yegâne yer sandıktır.
Bunun çocuklarımıza torunlarımıza kadar devam etmesini temenni ediyorum. 10 yıldır bir yola çıktık ve devam ediyoruz. Bu süre içerisinde hiç kimseyi birbirinden ayırmadım. Hiç kimseyi ötekileştirmedim. Hiç kimseye sen şu partilisin bu şu partili demedim. Hepsi bizim insanımız, hepsi Giresun’un insanı dedim. Herkesin talebini gerçekleştirmeye çalıştım. Belediye konusunda 20 yıllık tecrübeye sahibim. Şehir genelinde altyapının tamamına yakınını yaptık. 2009 yılında ki sel afetini hatırlayın, aynı yağmurlar bugünde yağıyor ancak şehirde problem yok. Alt yapıya çok ciddi yatırımlar yaptık. 8 yıldır ilimizde doğalgaz çalışması var. 8 yılda bu şehirde tüm yolların tamamı yıkıldı, biz yeniden yaptık. Bu az bir maliyet değil. 10 yıldır yüzlerce kilometre altyapı yapıldı. Yeni dönemde üst yapı yapıyı tamamlayacağız. Giresun çocuklarına istihdam kapıları yaratacağız. Çok güzel projelerimiz var. Hali hazırda devam eden çalışmalarımız var. Kültür Merkezi, Makine İkmal Müdürlüğü Binası, Teleferiğin anlaşmasını çarşamba günü yaptık. Biz bu şehri seviyoruz ve hizmete devam edeceğiz. Yeni dönemde de belediyeyi hep birlikte halkımızla beraber yöneteceğiz. Benim arkamda ağalar beyler yok sizler varsınız. Ben sizinle beraber olmaktan çok mutluyum. Bu akşam beni yalnız bırakmadığınız içinde hepinize şükranlarımı sunuyorum.”
Batlamalılar yemeğini düzenleyen Harun Cici;” Biz Kerim Başkan’la bir yola çıktık. Çalışmalarımız çok güzel gidiyor. Halk Kerim Aksu’yu çok seviyor. Hep beraber bu şehri yönetmeye talibiz. Batlamalı hemşerilerim beni bu güzel günde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum dedi.
Batlamalılar gecesine katılan İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ünzile Bozalioğlu ise yaptığı konuşmada;” Biz İyi Parti ve CHP olarak kurduğumuz millet ittifakında Kerim Başkanı tekrar Giresun’un başkanı olarak görmek istediğimiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başkanımız herkesi kendi evinde gibi karşıladı. 10 yıldır belediyeye ayrı partili olmamıza rağmen hepimiz evimiz gibi gittik. Kimse bize birini bul torpil yap ya da şu siyasi partiye üye ol demedi. Belediyenin bütün hizmetlerinden halkımız eşit yararlandı. Ve ben inanıyorum ki Giresun halkı Kerim Başkan’ın hakkını yine verecektir. Belediye seçiminde yerel yönetici seçiyoruz. Ne Cumhurbaşkanı, ne milletvekili, nede bakan seçiyoruz. O yüzden bize kimse parmağını sallamasın. Biz Giresunluyuz kimseden korkmayız. Biz sevdiğimizi, inandığımızı seçeriz. Biz işlerini en iyi yapanı seçeriz. O yüzden Kerim Başkanı seçeceğiz. Bizlere destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum ” diye konuştu.
Başkan Aksu daha sonra şampiyon olan Batlama Vadisi Sporu kutladı. Aksu,” Batmanın iki takımı Batlama ve Batlama Vadi Spor süper amatör kümeye çıktı. Şampiyonları tebrik ediyorum. Süper Amatör kümede başarılar diliyorum” dedi. Yemeğe katılan Batlama Vadisi Spor Kulüp Başkanı Fatih Çelebi’yi sahneye çağıran Aksu kendisine, “Fındık Başımın Tacı” heykeli hediye etti. Kulüp Başkanı Fatih Çelebi’de Başkan Aksu’ya adına hazırlanmış bir forma hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar