BEKTAŞ VE EKİBİNDEN LİMANIN ÇALIŞMASINA TAM DESTEK

BEKTAŞ VE EKİBİNDEN LİMANIN ÇALIŞMASINA TAM DESTEK

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, Trabzon ve Rize basınının imrenerek bahsettiği , Giresun Limanı’ndaki yatırımcıyı ziyaret ederek tam destek verdi.
SP kurmayları ile Liman Müdürlüğü’ne giden ve Müdür Mehmet Nuh Gül tarafından karşılanan Bektaş,1959 yılından bu yana boş duran Giresun Limanı’nın, faaliyete geçmesinin kendilerini son derece mutlu ettiğini söyledi.
Müdür Gül’e, merhum Erbakan’ın bir kitabını da hediye eden Bektaş,önemli tespitlerde bulundu..
Bektaş”Trabzon ve Rize basını ,Giresun’a yapılan 240 trilyonluk bu yatırımı manşetlere taşıyor ve övüyor.Öncelikle bu yatırımı Giresun’a yaptığınız için teşekkür ediyoruz.Gelirken burada gördük ki çoğu arkadaşımız iş ve aş bulmuş.İşçilerle sohbet edince çok mutlu olduk.Bu liman 59 yıldır boş duruyordu.Bizim çocukluğumuz bu limanda geçti.Biz esnafız.Biz ne toz gördük,ne gürültü duyduk.Buraya ucuba diyenler Niye Rus Pazarı’na yapılan o binaya ses çıkarmadı? Niye Sahile yapılan Özel İdare Binası’na ses çıkarmadı?.Niye Gümrük Binası’na ses çıkarmadı?.Biz ,Saadet Partisi olarak her zaman yatırımcının yanındayız.Deposuz liman zaten yok. Ayrıca Avrupa’da tüm limanlar şehir içinde.Şehir dışında tek bir liman var mı?.Hayırlı olsun.”diye konuştu
Gül ise SP’nin üretim ve istihdam konusundaki kararlılığını tebrik etti ve çalışmalar hakkında , heyete bilgi verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar